2024/03/05

 

LAUKIA EMOCINGAS PIRMADIENIS

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir aplinkos tvarkymo klausimų sprendimu. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis arba su kliūtimis dėl transporto, elektros, ryšių sutrikimų.

JAUTIS. Jūsų emocijos, per dieną vis labiau įsiaudrinančios, vakare gali prasiveržti keistais ekscesais. Galimi nerviniai ar kitokie priepuoliai. Saugokitės elektros iškrovos, avarijos, nuostolio.

DVYNIAI. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tiesos, saviapgaulę nuo realybės. Gali būti, kad vargins prastesnė savijauta, pagirios arba pasireikš keistas silpnumas. Nenumokite į tai ranka.

VĖŽYS. Šiandien vertėtų nukreipti energiją į kolektyvinius reikalus. Matydami, kad stengiatės ne vien dėl savęs, aplinkiniai turėtų darytis draugiškesni, labiau įsitraukti. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Šiandien stokosite emocinės pusiausvyros. Pasistenkite atsipalaiduoti, sutramdyti impulsyvumą. Dėl rimtesnių problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie gebėtų patarti ir nuraminti. Saugokitės elektros iškrovos, neprognozuojamų asmenų.

MERGELĖ. Gali būti patikrintas jūsų žinių lygis arba sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, idėjiniams įsitikinimams, partneriams. Derėtų būti santūresniems, vengti tuščios demagogijos.

SVARSTYKLĖS. Aplinkiniams atrodys, jog finansiniai interesai šiuo metu viską užgožia ir yra paminamos kai kurios svarbios vertybės, pažadai, susitarimai. Gali būti, kad godumas atneš praradimą, o ne naudą.

SKORPIONAS. Šiuo metu būsite aktyvūs, linkę eksperimentuoti, išbandyti naujoves. Tai nebus lengva. Emocinę įtampą kels konkurentai ir kiti nepritariantys asmenys, linkę oponuoti, provokuoti. Būkite atsargesni su elektra, technika.

ŠAULYS. Ši diena žada netikėtumų darbe arba susijusių su sveikata. Regis, jums nesinorės pripažinti autoriteto asmens, kurį gerai pažįstate, arba pastarasis nepripažins jūsiškio. Nenusiminkite – kaip sakoma, saviems pranašu nebūsi.

OŽIARAGIS. Neblogai seksis sudaryti sutartis, vykdyti projektus, ugdyti vaikus. Regis, jums pavyks atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi. Galite įsigyti ekstravagantišką daiktą arba nupirkti išmanių kalėdinių dovanėlių vaikams.

VANDENIS. Šiandien neišvengsite emocijų, nerimo, blaškymosi, todėl ne viskas gali pavykti. Turbūt labiausiai vargins neišspręstos buitinės ar finansinės problemos, šeimos narių bėdos. Saugokitės elektros iškrovos.

ŽUVYS. Tikriausiai spręsite logistines problemas, intensyviai bendrausite, vyksite į trumpas išvykas, teiksite interviu, reklamą, laikysite egzaminą, rašysite straipsnį ar pan. Vertėtų pagalvoti apie kai kurias permainas. Atsargiai kelyje.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video