2024/03/02

 

VIENŲ LAUKIA PAJAMOS, KITŲ – IŠLAIDOS

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

AVINAS. Jums neblogai seksis skaičiuoti savus ir svetimus pinigus, planuoti kalėdines dovanas, nekilnojamojo turto arba individualaus verslo reikalus. Deja, kūrybos ir meilės srityje gali tvyroti keista migla.

JAUTIS. Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Visgi pravartu įvertinti jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas šiandien bus gana silpnas. Pasisaugokite apsinuodijimo.

DVYNIAI. Malonumo šiandien teiks papildomos pajamos ir romantika. Šiek tiek kantrybės, dosnumo, ir jums pavyks laimėti norimo asmens dėmesį. Visgi venkite lengvabūdiškų nuotykių.

VĖŽYS. Tikėtina, kad neišvengsite viešo dėmesio. Veikiausiai jis bus palankus, net jei kils iš kažkieno mėginimo jus apkalbėti, paskleisti gandus. Jeigu suplanavote atlikti praktinį įsipareigojimą, tai turėtų pavykti.

LIŪTAS. Šiandien suksite galvą, kokios perspektyvos laukia einant vienu ar kitu gyvenimo keliu. Galbūt pavyks trumpam pakeisti aplinką ir neįprastai praleisti laisvalaikį. Šiuo atveju papildomos išlaidos beveik neišvengiamos.

MERGELĖ. Regis, galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas. Būtinai skirkite bent dalelę laiko ir širdies jus mylintiems bei tiems, kuriems reikia jūsų dėmesio, atjautos.

SVARSTYKLĖS. Norite ar nenorite, šiandien teks gludinti jums svarbius santykius. Tačiau galite tikėtis dviprasmiškų pasiūlymų, keisto flirto, tam tikros veidmainystės.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę darbingai. Regis, vienokio ar kitokio darbo imsitės iš pat ryto. Jeigu už jį gausite pinigų, jie kaipmat išgaruos. Turbūt neišsisuksite nepalepinę vaikų, mylimo žmogaus.

ŠAULYS. Ši diena turėtų būti nebloga. Emocinis, intelektinis ir kūrybinis jūsų gyvenimas bus išties aktyvus. Tiktų pasportuoti, aplankyti kultūrinį renginį bei turiningą laisvalaikį pasiūlyti vaikams. Visgi abejonių gali sukelti meilės reikalai.

OŽIARAGIS. Nedings nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeimos narių problemų, tačiau gali kilti ūpas aplink save susikurti daugiau komforto, grožio. Būsite linkę į tai investuoti.

VANDENIS. Regis, aktyviai bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais, nuotaikingai leisite laisvalaikį. Kils neblogų idėjų, tik kai kurių įgyvendinimas nepigiai kainuos.

ŽUVYS. Regis, internete ieškosite norimų prekių ir informacijos. Kai kurios pasirinktos prekės bus abejotinos vertės. Neapsigaukite dėl kainos ir kokybės. Netikrais pažadais nenuvilkite jums neabejingo asmens.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video