2023/02/03

 

GREITI SPRENDIMAI GALI NUVILTI

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams ir pažįstamiems bei mėgstamai veiklai. Regis, labai padės kažkieno tarpininkavimas, palaikymas. Visgi dėl slaptos aferos ar apkalbų gali kilti šiokių tokių nemalonumų.

JAUTIS. Diena bus kupina neaiškumų, nerimo. Prieš ko nors imantis, pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas. Siekimas dėl ko nors konkrečiai susitarti gali nueiti perniek.

DVYNIAI. Diena prieštaringa. Neužsiverkite nuo tų, kuriems reikia draugiško patarimo, gero žodžio. Jeigu žmogui reikia atjautos, pastiprinimo, neempatiška kritika gali tik pabloginti būseną. Saugokitės vagių ir patys elkitės etiškai.

VĖŽYS. Regis, daug laiko šiandien atims darbai, pareigos. Neapsiribokite vien reikalais, pasilikite energijos ir malonesniems, dvasingesniems dalykams. Nežiopsokite kelyje.

LIŪTAS. Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti, galbūt skatinami iš šalies. Vis dėlto naujovėms dar turite pasiruošti. Jeigu skubate išvykti į kelionę, nepalikite nebaigto darbo, netvarkingos technikos.

MERGELĖ. Verslo ar darbo partneriai gali siūlyti viliojamas naujoves, daryti spaudimą dėl investavimo, kažką žadėti ir pan. Visgi sunku bus atskirti grūdus nuo pelų, t. y. naudingą variantą nuo apgaulingo.

SVARSTYKLĖS. Galite pasimesti tarp kelių pasiūlymų, susižavėjimo objektų ar pan. Iš kelių variantų pasirinkti geriausią gali būti nelengva. Pasitarkite su gyvenimo partneriu, patikimu artimu žmogumi.

SKORPIONAS. Gali paaiškėti bendradarbiavimo nauda arba naujos galimybės jį pagerinti, kažką pakeisti. Turbūt susidomėsite racionalia mityba, dieta, įvaizdžiu, sveikatos stiprinimu.

ŠAULYS. Galimi reikalai, susiję su pramogų verslu, kūrybiniais projektais, vaikų lavinimu. Regis, būsite pakviesti į pobūvį, renginį ir suksite galvą, kuo kitus nustebinti. Nepersistenkite. Saikas, subtilumas svarbus ir juokaujant, ir flirtuojant.

OŽIARAGIS. Ši diena bus malonesnė, jeigu rytas prasidės nuo gerų šeiminių santykių, palaikančio dėmesingumo vienas kitam. Pasisaugokite sukčių, tikrinkite informaciją.

VANDENIS. Daug bendrausite telefonu, internetu. Jeigu įklimpote į problemas, susigaudyti situacijoje gali padėti specialisto konsultacija. Daugės išlaidų įvaizdžiui bei dovanoms. 

ŽUVYS. Norėsis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką keisti savo aplinkoje, užsiėmimuose. Daugiau galvosite apie finansinius, turtinius interesus, kalėdines dovanas.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video