2024/06/23

 

DAUGUMOS LAUKIA SĖKMINGAS PIRMADIENIS

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Šiandien tikriausiai nepraleisite progos pademonstruoti savo sugebėjimus. Sumaniai vadovausite, organizuosite. Įtrauksite ir aplinkinius, o tai palengvins planų įgyvendinimą.

JAUTIS. Dalykiniai ir verslo susitikimai šiandien bus gana rezultatyvūs. Galite pasiryžti reikšmingam žingsniui. Jeigu ketinate investuoti, skolintis, įvertinkite visus aspektus, pasirūpinkite garantijomis, draudimu.

DVYNIAI. Turėsite darbo, dėl kurio teks kiek atnaujinti žinias, pasidomėti įstatymais ir moderniomis tendencijomis, inovacijomis. Tai dar aktualiau, jei išvykstate į komandiruotę, konferenciją ar pan.

VĖŽYS. Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Pravartu sudaryti draudimo sutartį, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus.

LIŪTAS. Įdomios peripetijos tikėtinos santykiuose su dalykiniais partneriais bei konkurentais. Tarp pastarųjų ar oponentų galite rasti bendraminčių, susitarti dėl bendro projekto.

MERGELĖ. Ši diena gali būti labai darbinga ir sėkminga, jeigu ketinate eiti į darbo pokalbį, kurti ar plėsti verslą, iš pagrindų tvarkyti namus, aplinką. Gebėsite atkreipti dėmesį į begalę smulkmenų ir viską susieti.

SVARSTYKLĖS. Rasite variantą, kaip geriausiu būdu išspręsti aktualią problemą ir gauti naudos. Po darbo šauniai praleisite laiką, jei jį skirsite bendravimui su šeima, vaikais ar gerbėjais.

SKORPIONAS. Šiandien turėsite galimybių viską suimti į savo rankas, jeigu jums aktualu sutelkti aplinkinius bendram tikslui. Galite apsispręsti dėl taupymo ar skolinimosi. Veikiausiai tai išeis į naudą.

ŠAULYS. Aktyviai dalyvausite vykstančiuose įvykiuose, diskusijose, su užsidegimu domėsitės, komentuosite, ginčysitės. Galite teikti ar imti interviu, laikyti egzaminą ar pan. Naudokitės tvirtomis žiniomis, faktais, o ne demagogija.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite gana praktiški ir dalykiški, sėkmingai tvarkysite ūkinius ir komercinius reikalus, būsite įžvalgūs derybose bei pasirašant sutartis. Iš atliktos veiklos tikėtinos pelnytos pajamos. Visgi pasisaugokite iškalbių manipuliatorių.

VANDENIS. Šiandien teks suspėti ir rimtai padirbėti, ir pabendrauti. Galite kreiptis į įtakingus asmenis, patyrusius konsultantus, užsieniečius. Kai kuriems turbūt teks išvykti į užsienį darbo arba mokslo reikalais.

ŽUVYS. Šiandien galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, tačiau pasitaikys ir tikslių „šūvių į dešimtuką“. Gali būti patikslinta diagnozė ar paskirta reabilitacija, jei tai aktualu jums arba artimam žmogui.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video