2023/03/22

 

SU MĖNULIO JAUNATIMI ATEIS IR NAUJAS ĮKVĖPIMAS

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Tikriausiai kartu su prasidėjusia jaunatimi pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

JAUTIS. Galite griebtis gudrybių versle, finansų srityje. Galbūt suksite galvą, kaip gauti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan.

DVYNIAI. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeninių santykių srityje. Tikėtina, kad į gera, nes visaip stengsitės gludinti aštresnius kampus, rasti kompromisą, suderinti interesus.

VĖŽYS. Jus gali labiau įtraukti įvykių sūkurys darbe, visuomenėje. Galbūt domėsitės darbo keitimo galimybėmis arba papildoma veikla prie esamos. Rimčiau pasirūpinkite sveikata, jei jaučiate įtartinus negalavimus.

LIŪTAS. Jeigu pozityviai, optimistiškai nusiteiksite, tai savaime pasitaisys ir savijauta. Neblogai klostysis jus dominantys santykiai. Būsite nusiteikę užsiėmimams su vaikais, pasimatymams. Galite atskleisti kai kuriuos savo sugebėjimus.

MERGELĖ. Būsite linkę užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg dramatizuoti. Verčiau kantriai kurkite palaikantį mikroklimatą, jaukią aplinką namuose.

SVARSTYKLĖS. Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją, mokytis. Galite užsirašyti į kursus. Jau galima planuoti ir naujas komercines, tiekimo, reklamos sutartis, dėl jų tartis.

SKORPIONAS. Prasidėjo jaunatis, o tai reiškia, kad galima startuoti nauja kryptimi. Svarbu pozityviai nusiteikti bei pasitikėti savimi. Taip pat prireiks gebėjimo apskaičiuoti, suplanuoti, įvertinti perspektyvas.

ŠAULYS. Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Galite dalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai aplinkinius džiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, išradingomis frazėmis.

OŽIARAGIS. Jums gali atrodyti, kad pradeda stigti jėgų ir noro įtemptai dirbti. Nepraraskite optimizmo, nes energijos stygių galite kompensuoti kūrybingumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus. Susilaikykite nuo svaigalų. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su patinkančiu asmeniu ar pan. Norėsis daugiau populiarumo, viešos saviraiškos. Tai tikrai įmanoma.

ŽUVYS. Šiandien neišvengsite emocinės įtampos. Nerimo bus tuo daugiau, jei esate nepatenkinti savo darbu, išvaizda ar gyvenimo būdu. Jaunaties pradžia tarsi skatins labiau įprasminti savo gyvenimą, realizuoti save, siekti tikslo.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video