2024/05/18

 

LAUKIA NERAMI VYRŲ DIENA – PASISAUGOKITE

Unsplash nuotrauka

Lapkričio 19-oji – Tarptautinė vyrų diena. Tiesa, įvairiose šalyse Vyrų diena minima ir kitokiu laiku. Pavyzdžiui, Indijoje – lapkričio 19 d., Ukrainoje – vasario 23 d., Lenkijoje ir Slovėnijoje – kovo 10 d., Brazilijoje – liepos 15 d.

AVINAS. Gana prieštaringa diena. Ji gali būti konfliktiška ir avaringa, tačiau nebūtinai. Daug priklauso nuo jūsų elgesio bei laisvalaikio pasirinkimų. Būtų neprotinga provokuoti ginčus, viršyti greitį ar piktnaudžiauti svaigalais.

JAUTIS. Regis, jums rūpės ne pramogos ir malonumai, o ūkiniai darbai, remonto, transporto, pervežimų reikalai ar pan. Pastangos daug nuveikti gali jus labai nualinti. Pasisaugokite nuostolio.

DVYNIAI. Ši diena bus nerami. Būsite nusiteikę elgtis rizikingai, azartiškai arba žavėtis taip besielgiančiais. Polinkis impulsyviai elgtis labiausiai kenks jums patiems. Galite patirti žalą, ką nors sužeisti ar susižeisti. Labiau saugokite ir vaikus.

VĖŽYS. Iš ryto pravartu pasimokyti, peržiūrėti informaciją, nes nuo vidurdienio teks daugiau dėmesio skirti šeimos nariams, buičiai. Mažiau kalbėkite apie tai, ko kiti nesupranta ar nepriima dėl pasaulėžiūrinių ir vertybinių skirtumų.

LIŪTAS. Būsite smalsūs, aktyvūs, linkę veltis į naujas pažintis, avantiūras bei išlaidauti. Regis, drąsiai reikšite savo nuomonę arba nesuvaldysite liežuvio.

MERGELĖ. Pasistenkite susikurti jaukią aplinką, nes tai padės jums savaitgališkai nusiteikti ir atsipalaiduoti. Nekankinkite savęs dietomis ir įtemptu sportu, jei nenorite būti nervingi, prastai jaustis. Atsargiai su ugnimi, dujomis bei kelyje.

SVARSTYKLĖS. Regis, jums norėsis ilgiau pamiegoti šį rytą ir niekur neskubėti. Taip ir padarykite, jei tik įmanoma. Nevarginkite savęs labai aktyviomis veiklomis, sportu, jei organizme girdite stabdymo signalą. Jo nepaisydami pakenksite sveikatai.

SKORPIONAS. Šiandien neprisiplanuokite pernelyg aktyvaus laisvalaikio, nes jums būtina atgauti jėgas, saugoti sveikatą. Gali būti, kad nerimo sukels augintinio būklė.

ŠAULYS. Ši diena ramybės nežada. Regis, turėsite aktyvią draugiją arba dalyvausite renginyje, kuriame teks būti vienu iš lyderių, valdyti publiką ar pan. Visgi gali trukdyti nenumatyti trikdžiai, intrigos. Venkite per stipriai „spausti gazą“, saugokitės traumų.

OŽIARAGIS. Regis, turėsite darbo arba teks ruoštis viešam pasirodymui. Deja, savijauta nedžiugins. Dar labiau ją pabloginti gali stresas, persitempimas, alerginė reakcija, ar trauma. Saugokite save ir kitus.

VANDENIS. Jums norėsis ištrūkti iš namų. Vilios sportiniai ir kitokie iššūkiai. Gresia traumos. Saugiau būtų pasinerti į virtualią erdvę nei veržtis į realias rizikas. Saugokite vaikus.

ŽUVYS. Šiandien lengva patirti nuostolių, todėl būtinas ypatingas apdairumas. Žala tikėtina dėl techninės problemos, ugnies ar tiesiog neprotingo pinigų švaistymo, į kurį būsite linkę jūs arba jūsų partneris.

Karolina Konopackienė (ELTA)

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video