2024/05/28

 

KĄ ŠIANDIEN ŽADA ASTROLOGAI? LAIMĖS ATSARGŪS

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Šiandien dėl manipuliavimo, nenuoširdumo arba kaip tik dėl per grubaus atvirumo galite pakliūti į keblią situaciją, sukelti negatyvią reakciją. Atsargiai kelyje ir saugokitės sukčių.

JAUTIS. Šiandien sieksite lengvo pasipelnymo ir neatsisakysite progos papildyti piniginę. Verčiau neskubėkite pirkti brangaus daikto, jei nesate tikri dėl jo reikalingumo ir kokybės. Saugokitės nuostolių, apgaulių.

DVYNIAI. Šiandien labai atsargiai vertinkite gautus pasiūlymus, neskubėkite jų priimti, nes galite apsigauti. Nepiktnaudžiaukite kitų pasitikėjimu. Kalbėkite konkrečiai, aiškiai, reikalaukite tikslaus atsakymo, tačiau nedarykite grubaus spaudimo.

VĖŽYS. Ši diena gali panardinti į intrigų verpetą. Būsite nusiteikę manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. Dėl to vieni kitus suprasite ne taip, kaip derėtų. Nepraraskite apdairumo, kad iš jūsų neišviliotų pinigų, asmens duomenų ir pan.

LIŪTAS. Šiandien venkite pernelyg rizikuoti finansiškai ir kitaip. Jeigu mėginsite pajungti savo valiai aplinkinius arba iš jų patirsite spaudimą, gali kilti rimtų nesutarimų, pasipriešinimo.

MERGELĖ. Šiandien suaktyvės tiek meilės, tiek neapykantos jausmai. Aplinkiniams su jumis bus nelengva dėl jūsų vidinės įtampos. Darbe tam tikri trikdžiai varžys jūsų iniciatyvą. Venkite kontaktų su neprognozuojamais, ūmiais žmonėmis, sukčiais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien ypač svarbu išlaikyti santūrumą, emocinę pusiausvyrą tiek dirbant, tiek bendraujant. Pasikliaukite savimi, nes kitų patarimai gali jus suklaidinti. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Sieksite priimti greitą sprendimą, o tai gana rizikinga, jeigu jis susijęs su finansais, paskolomis, nekilnojamuoju turtu. Būkite apdairesni, saugokitės apgaulės bei nuostolių.

ŠAULYS. Galima provokacija arba būtinybė atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams. Partneriai gali lengvai atsidurti priešingoje barikadų pusėje. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS. Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Nepervertinkite jėgų, finansinių galimybių, saugokitės traumų, sukčių, nes gali pasitaikyti apgaulingų pagundų, nesąžiningų žmonių.

VANDENIS. Nusiteikimas vienaip ar kitaip rizikuoti, šokiruoti ekscentrišku elgesiu ar požiūriu nebūtinai išeis į gera. Problemų gali sukelti vaikų arba mylimo žmogaus neatsargumas. Venkite avantiūrų.

ŽUVYS. Šiandien būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami emociškai bei fiziškai. Labai svarbu sąžiningai elgtis su žmonėmis, kurie jumis pasitiki. Pasisaugokite apgaulės, agresijos, ugnies, apsinuodijimo.

ELTOS inf.

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video