2024/06/23

 

SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS – UŽKEIKTOS PAREIGOS

Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Nuo spalio 24 dienos Kupiškio socialinių paslaugų centras vėl liko be vadovo. Ši įstaiga pastaraisiais metais išgyvena vadovų kaitą. Paaiškėjo, kad apie personalo pokyčius ne tik šioje įstaigoje rajono Tarybos opozicija dažniausiai išgirsta pirmiausia iš gandų ar žiniasklaidos.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Norėdami Kupiškio socialinių paslaugų centro direktorei užduoti keletą klausimų, pastebėjome, kad jos pavardė nebeįrašyta į šios įstaigos kontaktų sąrašą. Kodėl taip yra, pasiteiravome Savivaldybėje.

Asta Vilimė, Vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė, pakomentavo, kad Kupiškio socialinių paslaugų centro direktorė Lina Buitvydaitė iš darbo išėjo darbuotojo rašytiniu pareiškimu. Šių metų spalio 21-oji buvo paskutinė jos darbo diena.
Specialistė sakė, kad bus skelbiamas konkursas šios įstaigos direktoriaus pareigoms eiti, tiksli data dar nenumatyta.

Plačiau skaitykite spalio 29 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nereikia priimti jei tik gerai atrodo ir turi diplomą.Žmogus turi būti norintis dirbti ir rūpestingas.

  • Ne Buitvydaitei reikėjo išeit, nes ne ji vadovavo, tik parašus dėjo. Pasikapstykit giliau ir rasit. Tiek Kytrienė tiek Buitvidaitė, buvo gražiai suvystytos. Nemanau, kad ir šis vadovas ilgai užsibus, kai įstaigoj yra energetinių vampyrų. Žmogus vadovauja įstaigai, nebūdamas vadovu, bet parašų ant dokumentų nededa, todėl ir yra vadovų kaita. Kaip sakoma, aš suvadovavau, bet rankas nusiploviau, o tu vadove kentėk. Minėtoj įstaigoj, ne tik vadovų kaita, bet ir darbuotojų.

Rekomenduojami video