2023/02/08

 

AR ATIDUMO STOKA LĖMĖ AVARIJĄ?

V. Tilienės nuotrauka iš redakcijos archyvo

 Šeštadienio popietę lengvasis automobilis susidūrė su motociklu. Pirminiais duomenimis spėjama, kad eismo įvykis nutiko dėl pasikeitusių kelio ženklų, kai buvusi šalutinė gatvė buvo pakeista į pagrindinę.

Anot Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato, šeštadienį, apie 13 val. 35 min., Kupiškyje, Aukštaičių-Račiupėnų gatvių sankryžoje, vietos gyventojas (gim. 1981 m.) lengvuoju automobiliu OPEL nepraleido ir susidūrė su motociklu, kurį vairavo 1988 m. gimęs vyras.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. OPEL vairuotojas ir kartu vykęs nepilnametis apžiūrėti įvykio vietoje. Jie nusiskundimų neturėjo. Motociklo vairuotojas išvežtas į Panevėžio ligoninę, dėl galimų lūžių. Pirminiais duomenimis gyvybei pavojaus nėra.

Parengta pagal ELTOS inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kelio zenklai keist reikia ziema kai zmones atidesni, maziau judejimo, o dabar atostogos, visi isibladke, toki rezultata turim. Kam is viso reikia keist jei raciupenu gatve nuo senu laiku pagrindine.

 • Reikia pastaryti „Stop“ ženklus ir būtinai reikia juostu žymėjimo ant kelio dangos. Nepabaigti darbai!!!

 • Bardakas ka nori tą daro mafija

 • Va ką reiškia neatsakingai pakeisti kelio ženklus. Visada , nuo neatmenamų laikų, juk Račiupėnų gatvė buvo pagrindinė. Kažkokiam ĮDIOTUI susispnavo, kad jam nepatogu sustoti prieš sankryžą, tai nutarė pakeisti ženklus. Va ir atsitiko nelaimė. O kiek dar jų bus????

  • Pritariu

  • Didesniuose miestuose pastovIai keičiami kelio ženklai, viskas priklauso nuo atidumo ir saugaus eismo kelyje laikymosI.
   Kelio ženklai galimai buvo pakeisti del automobiliu srautU, o ne del kažkieno susisapnavimo.

   • Kai pats važiuosi pro tą saknryžą iš šalutinio kelio, tai pilnai suprasi, kaip ten nieko nesimato per krūmus. Aišku, jeigu teises turi ir išvis su mašina važinėji, nes dažniausiai tokie žinovai kaip tu per gyvenimą net teisių negavę arba senai pragėrę :DDD

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video