2023/05/30

 

LIETUVOS PAŠTAS PERSPĖJA: DĖL GAUSAUS SNIEGO GALI SUTRIKTI PASLAUGOS

Dėl besitęsiančio snygio, vietomis pustymo ir pūgos, visoje Lietuvoje eismo sąlygos yra sudėtingos, kai kurie keliai nepravažiuojami. Dalis laiškininkų bei kurjerių pas gyventojus vyksta automobiliais, todėl Lietuvos paštas perspėja gyventojus – korespondencija, laiškai bei siuntos gali pasiekti vėliau. Šiuo metu mokamos ir išmokos, jos irgi gali būti pristatytos vėliau. Situacija sudėtingiausia yra regionuose.

Automobilius vairuojančių laiškininkų bei kurjerių darbas priklauso nuo daugelio aplinkybių, tačiau žiemos metu oro sąlygos yra viena esminių – prastos eismo sąlygos tiesiogiai liečia jų darbą. Pirmiausia valomi valstybinės reikšmės keliai, paskui kiti, tad problema aktualiausia regionų gyventojams, kur eismo sąlygos yra sudėtingiausios. Yra tokių apylinkių, kurių keliai visai nepravažiuojami.

Laiškininkai bei kurjeriai stengiasi saugiai ir kaip įmanoma greičiau pasiekti kiekvieną gavėją.

Lietuvos pašto inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Girdėjau Noriunu paštas nedirba jau 2 dienos ir nedirbs dar 9 dienas, o gal pagal valdžios optimizavimą visiškai išnyks, kam gi tamsuominiai reikalinga spauda

  • Kad ir vidurvasarį šitos, šaraškino kontoros, darbas sutrikęs. Iš Vilniaus į Kupiškį siuntinį mėnesį arkliu veža, o atvežus nepraneša ir grąžina siuntėjui atgal. Reikia kuo greičiau uždaryti šitą skylę. Nei normalios tvarkos nėra, nei darbuotojams atlyginimo. Benzopjūklą, galiu ir Senukuose, o ne Lietuvos Pašte nusipirkti.

Rekomenduojami video