2023/12/01

 

PATEKTI Į DARŽELĮ – SĖKMĖS REIKALAS?

Neseniai „Facebook“ užvirė Kupiškio mamų diskusijos, kad dvejų metų nesulaukę vaikai negali patekti į darželius.

Ateinančią savaitę Kupiškio mokykloje „Varpelis“ pradės veikti nauja mišri darželio grupė, kurią galės lankyti 16 vaikų. Gal čia bus priimami ir šio amžiaus vaikai? Juk Kupiškis – ne Vilnius, ar ir rajono darželiuose vietų stygius dar aktuali problema?

Jurga BANIONIENĖ

Savo vardo minėti nenorėjusi kupiškėnė teigė, kad į darželį atžalą užrašė tik jai gimus, tad pavyko gauti vietą. Lankys naują grupę „Varpelyje“. Dveji metai mergaitei sukaks sausio 9 dieną. Pasisekė, nes vaikams, kuriems iki dvejų metų lieka vos keli mėnesiai, patekti į darželį sudėtinga.

„Domėjausi, kodėl taip yra, kad tokie vaikai, kuriems, pavyzdžiui, metai ir devyni ar dešimt mėnesių, nepriimami į darželius. Kaip supratau, pagal higienos normas, tokioje grupėje negali būti daugiau nei dešimt vaikų, reikalingas dar trečias darbuotojas. Jei Savivaldybė daugiau skirtų lėšų, tokia grupė būtų labai reikalinga.

Poreikis, kiek tenka pabendrauti su kitomis mamomis, yra. Nė viename miesto darželyje neturime tokios grupės. Mamos nori dirbti, grįžti į darbus anksčiau, turi galvoti, ką daryti, žinau, kad kai kas samdo aukles“, – savo nuomonę dėstė pašnekovė.

Plačiau skaitykite sausio 8 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Teriekia, „pagrabinių“ bandelių reklamos lėšas, skirti trūkstamai darželinukų grupei įkurti ir išlaikyti 🙂

  • Puikus, informatyvus straipsnis. Atsakyta į visus akualius kausimus apie visus darželius. Tereikia tik perskaityti visą straipsnį iki galo.

Rekomenduojami video