2024/03/02

 

SEIMO POSĖDYJE V. VALKIŪNO SMŪGIO SULAUKĖ T. TOMILINAS

Valdemaras Valkiūnas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Tomas Tomilinas antradienį policijai pranešė, kad jam Seimo posėdžių salėje trenkė Lietuvos regionų frakcijoje dirbantis Valdemaras Valkiūnas.

„Dar laukiu skambučio iš policijos, tai daug pasakoti negaliu. Tiesiog fiziškai stipriai trenkė Valkiūnas už tai, kad aš jo pavardę paminėjau Seimo salėje po tam tikro klausimo. Nors jo pavardę paminėjau tik ta prasme, kad man nepatinka, kad jis kalba valdančiųjų vardu ir patys valdantieji nekalba“, – Eltai teigė T. Tomilinas.

„Tai neturi būti toleruojama, man tikrai neskauda, bet faktas, kad taip elgtis negalima. Čia ne Ukraina, mes parlamente nesimušame, mes kalbamės“, – pridūrė T. Tomilinas.

T. Tomilinas ketina kreiptis ir į Etikos ir procedūrų komisiją.

Tuo tarpu V. Valkiūnas neigia trenkęs kolegai. „Kaip aš galiu tokiam jaunam, dideliam suduoti?“,– sakė jis Eltai.

Politikas tvirtino norėjęs išsiaiškinti, kodėl T. Tomilinas įžeidžiai apie jį kalbėjo.

„Tomilinas per posėdį man nesant posėdžių salėje įžeidžiamai kalbėjo, ir aš norėjau išsiaiškinti. Tuo ir baigėsi“,– sakė V. Valkiūnas.

ELTOS inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Meška su lokiu
    Abu labu tokiu

  • Kažin kaip dabar jaučiasi visi agitatoriai ,kurie agitavo už jį balsuoti ,juk seniai buvo aišku kad iš jo nėra ko tikėtis.

    Jonas

  • Kaip gali toks žmogus atstovauti visuomenę seime?!Reikia tikėtis, kad daugiau rinkėjai nedarys tokios klaidos ir neišrinks šio baisaus žmogaus.

  • Nu va kaip gražu, kokie rinkėjai tokie ir deputatai….

Rekomenduojami video