Skelbimai
Pašnekesiai
Sveikata

LYDERIAI – ADOMYNIEČIAI IR LUKONIEČIAI

Adomynės medicinos punkto bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Juknevičienė.
Nuotrauka iš asmeninio pašnekovės albumo

Visai neseniai respublikinėje žiniasklaidoje Adomynė išgarsėjo kaip vieta, kurioje nuo COVID-19 ligos paskiepyti beveik visi gyventojai. Tai šio kaimo slaugytojos Danutės Juknevičienės nuopelnas. Ji pateko į ketverius metus iš eilės LRT organizuojamus metų apdovanojimus. D. Juknevičienė pasiūlyta į Metų pilietinės iniciatyvos nominantų trejetuką. Ar dar kas nors rajone vejasi Adomynę?

Jurga BANIONIENĖ

Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro Adomynės medicinos punkto bendrosios praktikos slaugytoja D. Juknevičienė džiaugėsi, kad skiepytis panoro tikrai daug adomyniečių, o COVID-19 liga sirgusių žmonių buvo nedaug. „Sirgo daugiausia tie, kurie šiuo virusu užsikrėtė ligoninėje“, – teigė pašnekovė.

Paklausta, ar sunku buvo įkalbėti adomyniečius skiepytis, ji sakė, jog pradžia išties buvo sunki. „Visi tų skiepų juk bijojo. Skambini ir kalbini skiepytis. Dažniausiai skambučiais raginau tai daryti. Dirbau tikrai ne aš viena, o visa Kupiškio poliklinikos komanda“, – tvirtino D. Juknevičienė.
Įkalbinėti žmonių per prievartą moteris sakė niekada nebandžiusi, tiesiog ragino tai daryti dėl savęs, nes pati visiškai pasitiki mokslu. „Dauguma mano pacientų yra prisirašę prie Šimonių ambulatorijos. Ir gydytoja Raimonda Gugytė visus ragino skiepytis, patarė, dėl to ir man buvo lengviau. Tokių, kurie visai atsisakė skiepytis, buvo labai nedaug“, – kalbėjo D. Juknevičienė.

Plačiau skaitykite gruodžio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Pavel (90.131.45.159)

    2021-12-21 at 13:25

    Propogandinis straipsnis, griztam i gudzius sovietinius laikus, visi pasiskiepijo tik tu vienas likai, kaip pokari i kolukius stojom, nustokit juokit zmones, niekas jusu nebetiki Kupiskis kaip buvo raudonas taip liko.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų