2024/04/24

 

MINISTRĖ IŠ KUPIŠKIO PARSIVEŽĖ NAMŲ DARBŲ

Kupiškyje viešėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė (viduryje) su patarėjais Jurgita Varžgalyte-Tiažkijiene ir Martynu Šiurkumi.
Autorės nuotrauka

Gruodžio 2 dieną Kupiškyje lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė su komanda. Ją atlydėjo patarėjai Martynas Šiurkus ir Jurgita Varžgalytė-Tiažkijienė. Oficialus vizitas pradėtas susitikimu Žemės ūkio ir bendruomenių skyriaus salėje. Čia dalyvavo Savivaldybės vadovai ir skyrių vedėjai, rajono Tarybos nariai, socialinių įstaigų, Užimtumo tarnybos, „Sodros“ Kupiškio skyrių, nevyriausybinių organizacijų ir kt. atstovai. Per visos dienos viešnagę svečiai aplankė ir socialines rajono įstaigas.

Jurga BANIONIENĖ

Pasak rajono mero Dainiaus Bardausko, šis vizitas derintas ilgai, ne kartą buvo atidėtas. Galiausiai ministrei M. Navickienei pavyko atvažiuoti į Kupiškį. Vienos dienos viskam aptarti, anot rajono vadovo, maža, bet pasidžiaugta, kad vis dėlto pabendrauta, gauti atsakymai į rūpimus klausimus.

Ministrė M. Navickienė pirmiausia dėkojo, kad sukviesti į susitikimą žmonės palaukė, nes dėl prastų oro sąlygų viešnia vėlavo.

„Labai lauktas vizitas, norėjau seniai aplankyti Kupiškį. Su meru esame diskutavę apie didelį problemų lauką, yra reformų, apie kurias norėčiau papasakoti.“

Plačiau skaitykite gruodžio 4 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Dar vos spėjo ministrė tik sugrįšti o jus jau savo pagiežas rodot,oi kaip negražu atsilieps sveikata iPuiki ministrė puikus pasisakymai Kodėl nesidžiaugiat kad didės pensijos ir visi kiti piniginiai rekalai.Skvernelis pakėlė 20 eurų ir krikštavo jis ir visi. o dabar jau mato tik užrakinta stalčių puikus vatnikų regėjimas nebėra ką pridurti

  • Grįžusi pasidėjo į apatinį stalčių tuos namų darbus ir pamiršo.

Rekomenduojami video