2023/02/09

 

KRAMTYMO FUNKCIJĄ VISIŠKAI ATSTATO GYDYMAS IMPLANTAIS

Svarbiausia dantų funkcija – gerai sukramtyti maistą. Dėl įvairiausių priežasčių, net ir jauname amžiuje, žmogus gali netekti vieno, kelių ar net visų dantų.

Šiuo metu visame pasaulyje ir Lietuvoje populiariausias būdas atstatyti dantis yra implantai. Į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas (ir tai visai neskausminga bei gana trumpa procedūra) ir 3–4 mėnesius leidžiama jam sugyti, po gijimo termino vyksta protezavimas, kai ant implanto pritvirtinama cirkonio keramikos karūnėlė (kitaip dar vadinama – vainikėliu).

Cirkonio keramikos vainikėliai – labai kokybiški, ilgaamžiai ir labai natūraliai atrodo. Gydytojas protezuotojas parenka dirbtinio danties spalvą – tokią pat, kaip savo tikrųjų dantų, todėl kartais sunku atskirti, kuris vis dėlto dantis yra netikras.

Siekiant atstatyti prarastus dantis, labai svarbu pasitikėti gydytojų komanda, kadangi dažniausiai prie jūsų šypsenos dirba keli specialistai.

Panevėžyje įsikūrusi Aukštaitijos implantologijos klinika švenčia jau 7-ąjį savo gimtadienį ir didžiuojasi turėdama daugiau nei 12 000 pacientų. Šis skaičius rodo, kad žmonės pasitiki šia klinika ir ją rekomenduoja kitiems.

Čia, vienoje vietoje, atliekamos visos odontologijos procedūros bei tyrimai, todėl pacientams labai patogu, kai čia pat gydytojas pasikonsultuoja su kitos srities odontologu, kad rastų pacientui patį tinkamiausią gydymo būdą.

Itin daug dėmesio skiriama aptarnavimo kokybei, čia pacientas visada laukiamas, išklausomas ir, kiek tik leidžia galimybės, visi darbuotojai stengiasi, kad iš klinikos pacientas išeitų patenkintas ir rekomenduotų šią kliniką draugams. Klinika labai dėkoja visiems už nuoširdžius atsiliepimus bei padėkas mūsų gydytojams.

Klinikos, įsikūrusios Stoties g. 1, savininkė ir vyr. gydytoja periodontologė Aistė Navikienė specializuojasi implantacijos srityse, naudoja inovatyvius gydymo implantais metodus: momentinę implantaciją, implantaciją naudojant PRGF (t. y. kraujo plazmą, kuri skatina implantų prigijimą) ir kt.

Kai žmogus netenka visų dantų, bet išimamos plokštelės nenori nešioti, siūlomas dantų atstatymas implantais. Pacientui įsriegiami 4 implantai ir ant jų prisukamas neišimamas dantų protezas. Visas gydymas užtrunka  2–3 dienas ir pacientas jau turi naujus dantis.

Žinoma, visada pirmiausia reikalinga konsultacija ir išsamus ištyrimas, koks tinkamiausias gydymo būdas konkrečiu atveju. Jei žinote, kad Jums reikalinga implantacija, bet vis dar atidėliojate, dabar yra pats tinkamiausias laikas konsultacijai.

Lapkritį Aukštaitijos implantologijos klinika su kodu #implantacijaLT, taiko išskirtinę akciją bedančių žandikaulių implantacijai. Dabar viso žandikaulio dantų atstatymas ant 4 implantų kainuoja 3 890 Eur vietoj 4 890 Eur.

Taikomos nuolaidos ir vieno danties visam atstatymui: priklausomai nuo pasirinkto implanto, visas danties atstatymas su cirkonio vainikėliu kainuoja nuo 898 Eur.

Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe ir savo šypseną susigrąžinti už patrauklią kainą.

Mus rasite Stoties g. 1, Panevėžys, el. p. [email protected], tel. (8 45) 509 509, www.aik.lt

Aukštaitijos implantologijos klinikos inf.

Užs. Nr.1451

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video