Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

NUOSTOLINGI AUTOBUSŲ MARŠRUTAI

Pandemija išbalansavo keleivių srautus. Vežėjai skundžiasi, kad po karantino keleivių, važiuojančių autobusais, yra mažiau nei buvo iki tol.
Autorės nuotrauka

Sakoma, kad gyvenimo kokybė gerėja, po vieną ar net po du automobilius turi dažna šeima, o tai reiškia, kad ir į darbą, ir pas gydytojus nuvažiuoti, ir dar kur tik reikia, labai paprasta, nereikia rūpintis, ieškoti, kas nuveš, kas parveš. Tačiau visada buvo ir bus žmonių, kurie neturi ir neturės nuosavo automobilio, tada populiariausias ir pigiausias išsigelbėjimas – viešasis transportas.

Deja, pandemija ir kylančios kainos privertė vežėjus ne tik pristabdyti, bet ir atsisakyti kai kurių nuostolingų maršrutų. Tokie sprendimai – ne į naudą ir keleiviams.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Keleivės nusivylimas

Į redakciją kreipėsi Kupiškio gyventoja, kuri prašė išsiaiškinti, kodėl sunku autobusu pasiekti Vilnių, Kauną ir netgi Panevėžį.

„Buvo gera, kai kasdien ir šeštadienį važiuodavo Rokiškio autobusas 5.25 val. į Vilnių. Jis grįždavo labai patogiu laiku iš Vilniaus – 16.40 val. Užvažiuodavo į Santariškes, žmonės važiuodavo į gydymo įstaigas ir be skubėjimo galėjo grįžti atgal. Po karantino šio autobuso nebeliko.

Nebėra net mikroautobuso 6.20 val. šeštadienį į Panevėžį“, – laiške dėstė moteris.

Anot jos, „dar gražiau“ buvo spalio 9 dieną susiruošus į Kauną. Iš vakaro autobusų stotyje pasiteiravus buvo pasakyta, kad autobusas važiuos, o tą rytą, prieš pat išvykimo metą, dispečerė išėjusi pasakė, kad autobusas nebevažiuos. Skaitytoją tai suerzino. Pasak jos, „sumauta visa diena ir tos dienos suplanuoti susitikimai“.

Situaciją pakomentavo Kupiškio autobusų parko direktorius Virgilijus Braknys.

Plačiau skaitykite spalio 23 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Taigi (78.61.149.74)

  2021-10-25 at 15:38

  Tarnauti žmonėms nuostolinga. Tai niekada nepabrėžiama rinkimų agitacijose. O paleisti fejerverkus švenčių progomis tai nebūna nuostolinga? Tikriausiai ne… Nes meras, taryba pademonstruoja žavingą dosnumą. Įdomu kiek kilometrų nuvažiuotų autobusiukas, jei leleistume Dievui į langus tų ugnių ir dūmų?

 2. 00 (84.15.187.8)

  2021-10-25 at 13:09

  Tai kad ir rajono savivaldybės administracija yra nuostolinga nesukuria jokios pridėtinės vertės, gal reikėtų ir jos darbą valandas sumažinti na kokia 12 val per savaitę žinoma ir atliginimas but apie 20%nuo dabartinės ir nuostoliai būtų mažesni ir rajono biudžetas būtų pelningas.

 3. Zeda (188.69.197.199)

  2021-10-25 at 10:33

  LT nuostolinga ir gyventi

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų