Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

SKLYPAS PRIE LĖVENS TVENKINIO – NAUJOS SENOS GALIMYBĖS

Sklypas Marių g. 9C už vandenlenčių parko skirtas statyti viešojo naudojimo poilsio objektams.
Autorės nuotrauka

Kupiškio rajono taryba rugsėjo 30 dieną per nuotolinį posėdį nusprendė prašyti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Kupiškio skyriaus perduoti patikėjimo teise 1,1985 ha dydžio valstybinės žemės sklypą Kupiškio rajone, Aukštupėnų kaime, Marių g. 9C.

Šiame sklype numatoma viešojo naudojimo poilsio objektų statyba.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Sklypas priminė praeitį

Tai sklypas prie Kupiškio marių (Lėvens tvenkinio), kur turėjo būti statomas baseinas. Pasikeitus rajono valdžiai, rinkimus laimėjus konservatoriams, šis Valstiečių ir žaliųjų sąjungos valdymo laikais subrendęs projektas šiandien įgyvendinamas Kupiškyje, Kraštiečių mikrorajone. Mat dalis gyventojų norėjo, kad baseinas būtų arčiau, mieste.

Vis dėlto ir dabartinė rajono valdžia nenori paleisti iš savo akiračio to sklypo prie Kupiškio marių, kur buvo planuotas baseinas, įžvelgia, kad čia galima būtų plėtoti rekreacinę infrastruktūrą.

Mažvydas Šalkauskas, Infrastruktūros skyriaus vedėjas, per Tarybos posėdį sakė, kad viena iš idėjų – kempingo įrengimas.

Tarybos narys, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovas Žilvinas Aukštikalnis, priminęs, kad tas sklypas buvo skirtas baseino statybai, retoriškai klausė, ar Tarybos nariai žino, kuo baigiasi, kai tokias idėjas imasi įgyvendinti Savivaldybė.

Plačiau skaitykite spalio 9 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. prabangus restoranai vilniuje (77.111.247.74)

    2021-10-20 at 12:50

    Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:









Reklama
Reklama
Į viršų