Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

VAKARAI MOTERIMS „BŪTI KITAIP“

Rasti laiko sau, kasdienybę nušviesti kuo įvairesnėmis spalvomis – tai kiekvienos moters siekiamybė. Kad ji taptų lengviau įgyvendinama, šiuo metu Kupiškyje organizuojami teatralizuoti atviri vakarai moterims „Būti Kitaip“, pasineriant į savo pojūčių kelionę. Dalyvauti juose pailsint nuo rutinos, pabūnant tarp bendraminčių kviečiamos visos dailiosios lyties atstovės.

Unė JUODYTĖ

„Mano vardas Asta ir aš esu moteris. Tokiais žodžiais pradedu teatralizuotą vakarą moterims Būti KiTaip ir prisistatymą. Esu holistikos meistrė, asmeninė ir verslo konsultantė, profesionali koučingo ir neurolingvistinio programavimo meistrė, mokymų trenerė, individualios Geštalto terapijos praktikė, moterų retritų organizatorė ir vedlė, Būti KiTaip erdvės įkūrėja“, – taip apie save pasakojo Asta Mikalauskienė.

Pašnekovė savanoriaudama Moterų pagalbos linijoje suprato, kiek daug yra moterų, kurioms reikia pagalbos, bendrystės ir pokalbio, todėl ir atsirado Būti KiTaip erdvė, į kurią norėjo pakviesti pabūti tiesiog savimi, pasinerti į savo kūrybiškumo, moteriškumo paieškas, patirti atsinaujinimą, įkvėpimą ir net bendrystę su kitomis moterimis susitikimų, konsultacijų, patirtinių praktikų ir renginių metu.

„Konsultuodama Moterų pagalbos linijoje ar terapijos metu suvokiau, kiek daug yra moterų, kurios ieško pagalbos mažuose miesteliuose, kur terapeuto-konsultanto paslaugos nelengvai pasiekiamos, o renginių moterims pasirinkimas labai nedidelis. Juk visiškai nesvarbu, kur gyveni, gyvenimo situacijos visur vienodos ir vienodai svarbios.

Tai – santykių sunkumai, netekties skausmas, baimė, depresija, stresas, nerimas, vienatvė, noras išsikalbėti, o gal tiesiog pabūti moterų kolektyve kitaip per patirtinius renginius.

Taigi, į susitikimus kviečiu kiekvieną moterį, kuri ieško artumo, pagalbos, ramybės, bendrystės, pokyčių, patirties pasidalijimo, konsultacijos, terapijos, savęs analizės, atsipalaidavimo arba tiesiog pokalbio, kad kiekviena gyvenimo diena būtų kokybiška.

Artimiausiu metu Kupiškyje vyksiantis teatralizuotas vakaras moterims „Būti kitaip“ skirtas kiekvienai, kuri norėtų pusantros valandos skirti tik sau, savo pojūčiams, poilsiui nuo rutinos, atsipalaiduoti ir įsiklausyti į save, todėl kviečiu ateiti ir pasimėgauti.

Susitikimai vyks jaukioje ir užburiančioje aplinkoje „Sandros gėlių studijoje“, Gedimino g. 29“, – ragino A. Mikalauskienė.

Renginys yra skirtas nedidelei moterų grupei iki 10 žmonių, todėl būtina išankstinė registracija telefonu +370 611 16 463 arba el. paštu info@butikitaip.lt.

Artimiausi renginiai – jau spalį, daugiau informacijos puslapyje www.butikitaip.lt.

Užs. Nr.1314

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Diana (78.58.219.131)

    2021-10-02 at 10:02

    Tikrai idomus,kitoks buvo vakaras,daug staigmenu, tik geros emocijos..sekmes !!!

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų