2024/07/19

 

TARYBOS NARĖ ĮTARĖ POLITINIUS ŽAIDIMUS

Tarybos narė Eglė Blaževičienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusį ketvirtadienį per nuotolinį Kupiškio rajono tarybos posėdį aktyviai reiškėsi opozicinės Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai, kėlę viešumo, informacijos sklaidos problemas.

Ar visos jos ne iš piršto laužtos?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Stinga informacijos

Tarybos narė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė Eglė Blaževičienė, posėdžio pabaigoje prašė rajono Tarybos narių, kad atkreiptų dėmesį ir pritartų tam, kad visos rajono Savivaldybei pavaldžios įstaigos apie savo renginius, susitikimus informuotų bent atitinkamų Tarybos komitetų pirmininkus.

Apie tai kalbama ne pirmą kartą ir niekas į tą pageidavimą nekreipia dėmesio. Gal kokie nors politiniai žaidimai žaidžiami?

„Kartais tik iš fotografijų socialiniuose tinkluose sužinome, kas vyksta rajone. Norime būti informuoti. Manau, nesudėtinga būtų atsiųsti informaciją bent komitetų pirmininkams.

Pavyzdžiui, į Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centrą buvo atvykę gydytojai iš Rokiškio ligoninės. Susitiko su vaikų ligų gydytojais. Kalbėta apie galimybę Kupiškio vaikus siųsti gydyti ne tik į Panevėžio, bet ir į Rokiškio ligoninę. Apie tai Tarybos nariai nebuvo informuoti. Taip neturėtų būti“, – kalbėjo E. Blaževičienė.

Plačiau skaitykite spalio 2 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • O tamstos beretė vašeliu ,ar virbalais megsta?

 • Visos tos bobos, su megstom beretėm, pavydi šitai poniai, moteriško grožio ir elegancijos 🙂

  • Atsiprašau ar Jūs Užkalnis ar užkulnis?

 • Vaizdas atitinka garsą

 • kas čia per sutverimas, toks pasikelimas aišku kur daugiau jei ne pas valstiečius, seka Paliulio ir kitu šulu pvz bet nelabai išeina, pasiklausykit tarybos posedžius net ausis nemegsta žemes kurmiu…..

 • Renkasi politinius taškelius,nesistenkite ponia salietros traukinia jau nuvažiavo ir nebegriš.takikite į kitus vagonus

 • Teisingai!Tarybos nariai visi turi būti lygūs.Mes juos rinkom.

 • Labai ponia suširinskėjo,ieško nežino ko,jūsų traukinys jau nuvažiavo negrįžtamai….

 • Domėtis daugiau pačiai reikia. Politikos tema žaidimas čia ir vyksta kai prisigalvoji ko nebūto. Nebe tas amžius,kad atskirai laišku informuoti

 • Jau kokia Jūs susireikšminusi ponia, kad reikia atskirą skelbimą siųsti. Visos įstaigos, savo veiklą rodo, tiek socialiniuose tinkluose, tiek savo internetiniuose puslapiuose. Gal reikėtų bent kartą pačiai pasižiūrėti jei aktualu? Iš piršto laužti pasisakymai. Kad renginiai vyko mato, o skelbimo tai jau nemato. Prajuokinote. Man atrodo pas jus galvoje per daug politinių žaidimėlių.

 • Tarybos narės Eglės Blaževičienės pasisakymą dėl informacijos stokos apiie renginių sklaidą llaikraštyje “Kupiškėnų mintys” 2021 m. spalio 1 d. aiškiai ir konkrečiai pakomentavo mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius. Tikrai visada pateikiama informacija apie renginius kultūros ir kitų įstaigų, Savivaldybės interneto svetainėse, bei Facebook paskyrose, laikraštyje “Kupiškėnų mintys”, informaciniuose lauko stenduose, ir kt. Informacijos pakankamai.

  • Ir čia politikai vynioja š..ą į blizgantį popieriuką-gaila,labai gaila

Rekomenduojami video