2023/12/06

 

KULTŪROS CENTRO POKYČIAI: DARBUOTOJŲ KAITA IR TREČDALIU ATJAUNĖJĘS KOLEKTYVAS

Po Kupiškio kultūros centro vidaus struktūros pertvarkos išėjo nemažai senų darbuotojų ir atėjo naujų. Atsirado naujų pareigybių. Pasak Kultūros centro direktorės Jolitos Janušonienės, etatų nepadaugėjo, o kaip tik sumažėjo. Vietoj buvusių 50,25 etatų liko 48,25 etatai, bet darbuotojų padaugėjo. Kultūros centre ir padaliniuose po pertvarkos dirba 62 žmonės, o dirbo 60 darbuotojų. Autorės nuotrauka

Po Kupiškio kultūros centro vidaus struktūros pertvarkos išėjo nemažai senų darbuotojų ir atėjo naujų. Atsirado naujų pareigybių. Pasak Kultūros centro direktorės Jolitos Janušonienės, etatų nepadaugėjo, o kaip tik sumažėjo.
Vietoj buvusių 50,25 etatų liko 48,25 etatai, bet darbuotojų padaugėjo. Kultūros centre ir padaliniuose po pertvarkos dirba 62 žmonės, o dirbo 60 darbuotojų.
Autorės nuotrauka

Apie Kupiškio kultūros centro vidaus struktūros pertvarkos pasikeitimus rašėme ne kartą. Žinią, kad bus tik penki Kultūros centro padaliniai, o laisvalaikio sales ketinama uždaryti, kaimų gyventojai pasitiko gana skeptiškai. Naujiena nepatenkinti ir kai kurie kultūros darbuotojai, nors žadėta, kad be darbo jie tikrai neliks.

Nepaisant to, perversmas įvyko – nuo spalio 1 dienos Kupiškio kultūros centras pradeda dirbti taip, kaip planuota.

Kokius naujus veidus matysime kultūros padangėje ir kur užuovėją rado panaikintų laisvalaikio salių darbuotojai, papasakojo direktorė Jolita Janušonienė.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Kas keičiasi, kas išlieka

Turbūt ne kartą teko girdėti posakį, kad darbas yra gyvenimo druska, ne tik apsauganti nuo sugedimo, bet ir suteikianti skonį. Jį dabartinei situacijai pritaikiusi J. Janušonienė teigė, kad jei su senuoju kultūros centro kolektyvu suvalgė ne vieną pūdą druskos, tai su nauju pradės ją pamažu ragauti.

Po perversmo atsirado tam tikrų naujovių ir pareigų perrikiavimo. Vieni darbuotojai dirbs savo vietose kaip ir dirbę, kitų pasikeitė pareigybės ir (arba) teko persikelti į kitus padalinius, taip pat priimta ir nemažai naujų darbuotojų.

J. Janušonienė patikino, kad naujų etatų papildomai tikrai neatsirado, netgi dviem etatais sumažėjo, nes centralizavus buhalteriją dvi Kultūros centro buhalterės išėjo dirbti į Savivaldybę.

„Galbūt čia optinė apgaulė, darbuotojų gal kiek ir daugiau, bet derėtų pabrėžti, kad ne visi darbuotojai pas mus dirba visu etatu“, – tvirtino ji.

Plačiau skaitykite spalio 2 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • 60 žmonių?kupiškio kulturos centras ar čia Vilniaus operos baleto teatras???kam tiek daug???

  • Įdomu, kaip pragyvena tie, kur dirba nepilnais etatais. Ne logiškiau būtų duoti vienam žmogui normaliai uždirbti?

  • Kur mes einam ? Kas pagalvos apie žmones kurie dirbs už centus .

Rekomenduojami video