Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

ARTĖJA ŽIEMA. KAIP ŠILDYSIMĖS ŠIEMET?

Miestelių ir priemiesčių gyventojai nebenori būti kūrikais ir tarnauti katilinėje. Sparčiai išpopuliarėjęs šildymo būdas sukuria komfortą ir reikalauja mažai priežiūros.
Tai įmanoma – pastovi vidaus temperatūra senesnės statybos ir atnaujintuose namuose.

Saulė vis mažiau lepina spinduliais ir norom nenorom dažno lietuvio galvoje pradeda suktis mintys apie artėjantį šildymo sezoną. Šaltasis sezonas Lietuvoje trunka nuo spalio iki balandžio, taigi, itin svarbu apgalvotai pasirinkti šildymo būdą, ypač jei malkų skaldymas ar židinio kurstymas nebeatrodo patrauklus užsiėmimas. Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, jog patraukliausi pirkėjams individualūs namai, kuriuose įrengtas dujinis šildymas arba šilumos siurblys. O labiausiai lietuviai gręžiasi nuo namų, šildomų kietuoju kuru. Būsimam sezonui specialistai pataria ruoštis jau dabar: mat tiek šildymo sistemų pardavėjai, tiek montuotojai klientams gali skirti daugiau dėmesio ir pasiūlyti racionaliausią sprendimą.

Kieto kuro katilą keičia dujų balionų šildymo sistema

Dujinis šildymas yra patogus, mažai priežiūros reikalaujantis, visiškai automatizuotas ir išmanus sprendimas. Pavyzdžiui, šilumos siurbliai kai kuriais atvejais efektyvumu nusileidžia dujinio šildymo sistemoms, ypač senos statybos prasčiau apšiltintuose namuose. Jei greta sklypo nėra dujų tinklų, puiki alternatyva gali būti šildymas dujų balionais. Puiki žinia tiems, kurie nori gyventi patogiau, bet dar negali atsisveikinti su senuoju šildymu – šildymo dujomis sistemą galima kombinuoti ir su kitais šilumos šaltiniais. Tai sprendimas, kai namo šeimininkas dar nori išlaikyti turimą kieto kuro katilą, bet kartu naudotis ir nauja patogesne dujinio šildymo sistema. Tačiau pastaraisiais metais pastebima tendencija, kad žmonės nori kuo mažiau priežiūros reikalaujančios ir komfortiškos šildymo sistemos, o ir šildymas kietuoju kuru tampa nebe toks pigus. Taigi, sena, daug priežiūros reikalaujanti sistema keičiama į modernesnę, reikalaujančią mažiau priežiūros šildymo sistemą.

Šilti namai ir pastovi temperatūra be jokio vargo

„Jau seniai atsibodo tarnauti katilui ir būti kūriku – pasakoja Kristina, jau ne vienerius metus besidžiaugianti nauja šildymo sistema dujų balionais. – Anksčiau, šaltukui paspaudus, tekdavo net naktį keltis ir pakurti senesnį malkinį katilą. Sunku būdavo ir temperatūrą reguliuoti, tai per karšta, tai per šalta, o tik neįmetus malkų, namai greitai atvėsdavo.

Dabar gyvenu kaip tikra ponia savo kaime, net kaimynai ateina pasižiūrėti. Namai visada švarūs ir šilti. Nereikia rūpintis malkų pirkimu, nereikia sukti galvos dėl pelenų. Dabar anūkai atvažiuoja į švarius ir šiltus namus manęs aplankyti, o ne malkų skaldyti.“

„Dabar gyvenu kaip tikra ponia savo kaime, net kaimynai ateina pasižiūrėti – juokiasi Kristina. – Namai visada švarūs ir šilti. Nereikia rūpintis malkų pirkimu, nereikia sukti galvos dėl pelenų.“

Komfortiškas ir mažai priežiūros reikalaujantis šildymas SAURIDA GAS

Kaip jau supratote, pašnekovė pasirinko naują šildymą dujų balionų sistema SAURIDA GAS. Moderni dujinio šildymo sistema reikalauja labai nedaug priežiūros, o išmanus ir patogus kondensacinio dujinio katilo BOSCH valdymas leidžia vidaus temperatūrą suprogramuoti pageidaujamu režimu arba reguliuoti mobiliuoju telefonu, net ir nesant namuose. Tereikia pasirinkti ir nustatyti komfortišką temperatūrą namuose ir programuoti žemesnę temperatūrą miego metu ar tuomet, kai esate išvykę. Tai padeda gerokai sumažinti šildymo išlaidas ir komfortiškai gyventi.

Tinkamas sprendimas radiatoriams ir grindiniam šildymui

SAURIDA GAS šildymo sistema puikiai dera ir naujos, ir senos statybos namuose. Daugelyje senesnės statybos namuose dar yra išvedžiotas šildymas radiatoriais, tad šis variantas tikrai jūsų nenuvils. Svarbu tai, kad radiatoriams reikalinga aukšta temperatūra, kuri lengvai pasiekiama šildant dujomis, to kitos šildymo sistemos negali užtikrinti.

Dujinis šildymas balionais puikiai tinka namų šildymui, nepriklausomai nuo to, kokia šildymo sistema įrengta – grindinis ar radiatorinis šildymas.

UAB „Saurida“ marketingo vadovė Jolita Vaitkevičienė pabrėžia, jog dujinio šildymo sistemas pastaruoju metu vis dažniau įsirengia senesnės statybos ir atnaujintų būstų savininkai. Pasirengimas būsimam šildymo sezonui greitas ir paprastas: suderinus ir patvirtinus užsakymą, dujų tiekimo sistema, dujinis katilas ir kiti įrenginiai sumontuojami per vieną dieną.

Šildymas dujų balionais – patrauklus pasirinkimas tiems, kurie nori komfortiško, mažai priežiūros reikalaujančio šildymo sprendimo.

Artėjant žiemos sezonui, šildymo sistemų konsultantai nemokamai konsultuoja telefonu +370 610 46 004.

Užs. Nr.1345

 

Reklama
Komentuoti

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų