2023/05/30

 

TAUSOKIME GAMTĄ ATSISAKYDAMI POPIERINIŲ SĄSKAITŲ

AB „Panevėžio energija“ siūlo vartotojams rinktis elektroninį sąskaitos už šilumą ir karštą vandenį gavimo būdą.

Kaip užsisakyti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas:

  • Išsiųskite prašymą el. paštu [email protected]arba [email protected] . Prašyme nurodykite adresą, vardą ir pavardę (įmonės – pavadinimą), mokėtojo kodą ir elektroninį paštą, kuriuo norite gauti sąskaitas. Prašymą galite pateikti ir bendrovės vadybininkui, apsilankančiam bute ar įmonėje.
  • Prisijunkite prie AB „Panevėžio energija“ interneto svetainės pe.lt ir užpildykite pagrindiniame lange pateiktą prašymo formą dėl sąskaitos pateikimo el. paštu (https://www.pe.lt/prasymas-del-el-saskaitos).
  • Atvykite į AB „Panevėžio energija“ Kupiškio ŠTR (L. Stuokos-Gucevičiaus a. 7, 40130 Kupiškis) arba paskambinkite tel. (8 45) 50 10 50  ir susitarkite dėl sąskaitos siuntimo būdo.

Pasirinkus elektroninę sąskaitą, ją gausite greičiau nei siunčiamą paprastu paštu. Sąskaita nepasimes ir bus pasiekiama jums patogiu metu. Išvengsime atvejų, kai dėl netvarkingų pašto dėžučių popierinės sąskaitos nepasiekia savininkų.

Savitarnos portale sąskaitos nieko nekainuoja

AB „Panevėžio energija“ siūlo ir kitą būdą, kaip atsisakyti popierinių sąskaitų už šilumą ir karštą vandenį. Prisijunkite prie savitarnos portalo interneto svetainėje www.pe.lt. Sąskaita  jus pasieks akimirksniu, taupydami laiką, neišeidami iš namų ar biuro, negaišdami laiko eilėse, galėsite deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis ir mokesčius sumokėti naudojantis elektronine bankininkyste.

Naudotis bendrovės klientų savitarnos portalo paslaugomis gali visi AB „Panevėžio energija“ vartotojai, gaunantys sąskaitas už šilumą.

Tai paprasta ir patogu!

Užs. Nr.1313

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video