2024/05/22

 

POLIKLINIKA LIKO BE ODONTOLOGŲ

Poliklinikos direktorius šiuo metu ieško naujo gydytojo odontologo, bet greitai jį rasti gali nepavykti. Asociatyvi Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Poliklinikos direktorius šiuo metu ieško naujo gydytojo odontologo, bet greitai jį rasti gali nepavykti.
Asociatyvi Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Redakciją pasiekė kupiškėnės (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – aut. past.) informacija, kad jau kurį laiką poliklinikoje negalima patekti pas odontologą, nedirba nė vienas specialistas.

Jurga BANIONIENĖ

Paslaugų – pas privatininkus

Anot pašnekovės, suskaudus dančiui negausi nemokamos pagalbos, jos reikia ieškoti privačiose klinikose. Arba kreiptis į Subačiaus ambulatoriją, kur nežinia, ar būsi priimtas.

„Į sąrašus dėl nemokamo dantų protezavimo irgi nėra kam įrašyti. Nėra daktarų, nėra ir paslaugų“, – kalbėjo moteris.

Ir gydytojai serga

Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovas Raimundas Martinėlis patvirtino, jog išties odontologų situacija sudėtinga.

Plačiau skaitykite rugsėjo 18 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • o kaip daktaram dirbt, jeigu ponulis guna tokia algą, kuri už jo darbą turint pavaduotoją vos ne kaip prezidento, tai mat ką reiškia ,,savas“ juk jis tiesiogiai nei su kovidiniais susiduria,pas ji i kabinetą neateina taip kaip pvz pas stomatologus ar šeimos gydytojus, baisu netylekit medikai, ko nereike Kulbokienei pavaduotojo, tai va koks beprotizmas…..

  • Už gerą darbą Martinėliui asilėliui pakėlė atlyginimą 75 %.

  • Oi tie kupiškėnai.Išmoko kompiuterio klaviatūrą baksnoti tai ir baksi ką sumislija.

  • uztat seimo narys buves viskam vadovauja ir jam dzin jug jo alga gera o kas kaip negi svarbu jis cia jug cto za ja i figura moja svarbiausia

  • Bus yra gi Martinelis dar jo pavaduotoja, o dar gi lig tai vieno iš rajono valdovų lig tai žmona ir medicinos įstaigoje dirba, o kiek konservatorių medikų yra taryboje arba dirbančių jie privalės dirbti trigubai už savus už jų Ale gerus darbus valdant

  • Girdėjome, kad kažkokio, lyg tai Martinėlio dėka uždaromos nemokamos dantų taisyklos, uždarė Skapiškyje, tai ir Kupiškyje nebebus? Tai kas per viešpats tas Martinėlis atsirado? Pasiūlymas eiti pas privatininkus, o tai ar jis supranta, kiek tai kainuos? Gal ir pensijos neužteks dančiui pagydyti. Kas tai, jau įgyvendinamas prievartinis kapitalizmas?

  • Šeimos daktarai išeina.. odontologai serga.. tuoj išvis poliklinikoje nebus kam gydyti..

Rekomenduojami video