2024/06/23

 

TURIZMO IR VERSLO INFORMACIJOS CENTRAS TURI NAUJĄ KOMANDĄ

Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrą palikus visoms trims senosioms darbuotojoms, įstaigos vadovei teks mąstyti, kaip formuoti naują kolektyvą. Autorės nuotrauka

Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lidija Vasiliauskienė (dešinėje) su naujais turizmo vadybininkais – Pauliumi Venckumi ir Rita Kavaliauskiene.
Nuotrauka iš Kupiškio r. TVIC archyvo

Neseniai rašėme, kad Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrą paliko senasis kolektyvas – trys iki tol dirbusios turizmo vadybininkės.
Rugsėjo 1 dieną į šią įstaigą atėjo du nauji žmonės.

Jurga BANIONIENĖ

Krašto turizmu rūpinsis vietiniai

Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lidija Vasiliauskienė teigė, kad suformuoti naują kolektyvą pavyko gana greitai.

„Buvome paskelbę, kad ieškome darbuotojų, kreipėsi net 7 kandidatai, buvo sudaryta atrankos komisija, įvyko konkursas, atsirinkome du darbuotojus“, – sakė pašnekovė.

Turizmo reikalus rajone padės kuruoti kupiškėnas Paulius Venckus ir daug metų Kupiškyje gyvenanti Rita Kavaliauskienė.

Plačiau skaitykite rugsėjo 14 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • komanda gal it yra , o šeštadienį Turizmo centro durys užkaltos ir turistai beviltiškai blaškosi po miestą ieškodami suvenyrų

  • Baikit pilstyti purvą,piktumas visų neišpasakytas,eikit patys rašytojai ir dirbkit.Posakis,kad kupiškėnai geri žmonės seniai nebetinkamas,mieliau-perkąsti gerklę ir kas skaudžiau….

  • koks dar pokalbis anglų kalba, jei p.Lidija net lietuviškai nesusišnekėjo ir 3 darbuotojos pabėgo 🙂
    o tas konkursas tai juokas, carui leidimą davus lojalius susodino ir tiek. Kaip Venckus bibliotekos direktorium tapo po „konkurso“ kitos partijos direktorę atleidus be pagrindo, taip pamatysim po metų kitų Venckus jaunesnysis turizmo centrui vadovaus. Na žinoma konservatoriai nevaldys amžinai, nors jiems tikriausiai atrodo kitaip 🙂

  • Jūs pakalbinkit Lidiją anglų kalba. Įdomu būtų paklausyti..manau reiks jai staigmeną padaryti

  • Rado du durnelius už minimumą. Už tokią algą eina tik beviltiški ir be savigarbos. Bobelė viršynykė su savo Jauniuku nesusitvarko, o čia Direktorę vaidina. Partinė komedija, ir tiek…
    Tas pats, kaip Dainiuką, kuris , būdamas girtas , nutrenkė dviratininką, vadinti Gerb. meru… Niekas nedrįsta pasakyti, kad karalius nuogas. Užsiknisau stebėti šitą farsą.

Rekomenduojami video