2024/06/13

 

DARDĖJIMAS APLINK ATKOČIŠKIUS ŽVALGANTIS Į PUSIAU KIRPTAS PAKELES

Virš žolynų dar stiebiasi gatvės rodyklės Rudilių kaimo pakraštyje, bet prieš savaitę žolė jau ir į jas kėsinosi. Autorės nuotrauka

Apie apverktiną rajono žvyrkelių būklę ne kartą rašyta, diskutuota. Kol kas prošvaisčių, kad situacija gerėtų, nesimato, nors šalies valdžia ir vykdo visokius kelių gerinimo projektus.

Tos bėdos išryškėja ypač vasarą, kai pagausėja važiuojančių kaimo keliukais. Neretai tie keliukai ne tik išdaužyti, senokai lyginimo nematę, bet ir piktžolėmis apėję.

Kaip spręsti tas problemas? Toks klausimas kilo klausantis vieno Rudilių kaimo gyventojo pasakojimo.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Seniūnija norų neišpildė

Rudilietis Algirdas Maižvila jaučia nuoskaudą, kad seniūnija neatsižvelgė į jo prašymą palyginti greideriu keliuką iš Rudilių į Atkočiškius.

Liepos pradžioje jo tėviškėje Atkočiškių kaime vyko giminės iš jo mamos pusės suėjimas. Buvo suvažiavę apie keturiasdešimt žmonių iš įvairių Lietuvos kampelių.

„Organizuodamas šį susitikimą labai stengiausi, kad mano svečiams būtų patogu atvažiuoti, kad jie pamatytų gražiai tvarkomą mūsų kraštą. Susitikimas įvyko. Užsukome į Palėvenės bažnyčią, pasimeldėme, aplankėme artimųjų kapus Palėvenės kapinėse. Vėliau pasibuvome visi mano tėviškėje, kurią po mamos mirties stengiuosi prižiūrėti, atnaujinti. Esu dėkingas visiems, kurie man padėjo, kad tas susitikimas vyktų sklandžiai ir kaip suplanuota.
Deja, Noriūnų seniūnija manęs neišgirdo.“

Plačiau skaitykite liepos 27 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Ar nėra įžūlu prašyti dėl kelių sodybų nugrederiuoti kelią,kai nėra tvarkomi pagrindiniai keliai,kuriais kasdien važinėja dešimtys ten gyvenančių žmonių?

Rekomenduojami video