2024/06/13

 

AVARINĖS BŪKLĖS MEDIS – LYG TIKSINTI BOMBA

Medis, nesvarbu kur augantis – ar valstybinėje ar privačioje žemėje – jeigu kelia grėsmę eismui kelyje, prižiūrimame Kelių priežiūros tarnybos, tai už medžio pašalinimą ji ir yra atsakinga. Skaitytojos nuotrauka

Medis, nesvarbu kur augantis – ar valstybinėje ar privačioje žemėje – jeigu kelia grėsmę eismui kelyje, prižiūrimame Kelių priežiūros tarnybos, tai už medžio pašalinimą ji ir yra atsakinga.
Skaitytojos nuotrauka

Grėsmingai pasviręs medis – ženklas, kad jo dienos suskaičiuotos. Gerai, jei tas medis virsdamas nieko neužkliudys, o jeigu tuo metu pro šalį eis žmogus ar važiuos automobilis?

Kur kreiptis pamačius pavojų keliantį medį, papasakojo kelių priežiūros, seniūnijų ir Savivaldybės atstovai.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Kas atsakingas?

Į redakciją kreipėsi skaitytoja Danutė (pavardė redakcijai žinoma – aut. past.), kuri teigė, kad kelyje Kupiškis-Miliūnai-Akmeniai, už Vizgiūnų karjero kylant į kalną, virš važiuojamosios kelio dalies grėsmingai pasviręs medis. Medis pamažu žemyn svyra jau nebe pirmą mėnesį, o situacija kone su kiekviena diena darosi vis grėsmingesnė – griūdamas medis bet kada gali užvirsti atsitiktinę pravažiuojančią mašiną, dviratininką, pėstįjį, žodžiu, bet kurį lemtingą akimirką pasitaikiusį eismo dalyvį.

Tai matyti ir iš Danutės atsiųstų nuotraukų. Moteris prie mobiliuoju telefonu užfiksuotų fotografijų pridėjo kiek ironišką komentarą, kad prie svyrančio medžio labai dera greičio apribojimas, kuris čia po kelio asfaltavimo stovi jau kelerius metus. Anot moters, medis porai savaičių buvo aptvertas stop juosta, tačiau iš liepos 21 dieną atsiųstų nuotraukų matyti, kad juosta nuimta.

Plačiau skaitykite liepos 27 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Tai kad jau porą savaičių nėra to medžio truputį straipsnis ne į tema

    • Tai kad gal reikėtų visą straipsnį perskaityti temos suvokimui – būtų paprasčiau komentuoti 😀

  • Paremti.Nedejuoti.

Rekomenduojami video