2024/04/22

 

BUS IR TURIZMO SEZONO NAUJOVIŲ

Pagrindinis vasaros akcentas, anot Lidijos Vasiliauskienės, bus liepos 5–6 dienomis Kupiškyje vyksiantis „Formulės-2“ pasaulio čempionato etapas kartu su Valstybės dienos paminėjimu.
Nuotrauka iš centro archyvo

Atėjusi vasara – naujo turistinio sezono pradžia.
Kuo jis šiemet žada nustebinti vietinius ir į Kupiškį atvykstančius svečius, kokios karščiausios naujienos ir įdomybės, su kokiomis mintimis jis pasitinkamas, pasikalbėjome su Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktore Lidija Vasiliauskiene.

Jurga BANIONIENĖ

Tikisi aktyvaus sezono

Pasak jos, naujam turistiniam sezonui pasirengta, bet yra tam tikro nerimo. Karantino ribojimai birželį dar išlieka.

„Negalime pradėti visa koja. Jau buvo rezervuotos keletas ekskursijų, jas teko perkelti. Tai padarė patys organizatoriai, kadangi yra ploto ribojimai edukaciniams užsiėmimams, vykstantiems viduje. Jei atvažiuoja, pavyzdžiui, 20 žmonių grupė, kad visi galėtų dalyvauti edukaciniame užsiėmime (be Galimybių paso), reikia 200 kv. metrų, taigi, visi vienu metu negali, dalyti dalimis taip pat neišeina, iškyla problema. Bet žmonės labai teiraujasi, keliauti nori, vietas ir ekskursijas rezervuoja, mūsų gidės planuoja maršrutus, tačiau susiduriame su ribojimais, kurie verčia atidėti arba keisti planus.

Tikimės, kad karantino sąlygos vis laisvės, galėsime drąsiai žengti į turistinį sezoną ir pradžiuginti svečius parodydami jiems pačias gražiausias Kupiškio vietas“, – kalbėjo Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadovė.

Plačiau skaitykite birželio 12 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Na baikit jūs varyt ant medikų ir ant visų kitų . Kad tokie gudrūs patys kurkit verslus ir dirbkit , dirbkit.

    • Ligoninėje viskas sukurta. O kiek išnaudojami pajėgumai?

  • Ligoninėje toooks reabilitacijos skyrius, o apie sveikatos turizmą- tylu. Juk žmonėms aktualu sveikatą pasigerinti. Kad ir parvykusiems svečiuotis iš užsieno. O vasarą ten praktiškai nedirbama.

  • Koks turizmas – toks ir straipsnis . O kas padaryta , kad pritraukti atvažiuojamąjį turizmą ? Į Palangą nuvažiuoti daug proto nereikia.

  • Už ką čia mokami pinigai? Nei jokio darbo nėra. Baisu kas čia darosi. Vien bereikalinga reklama ir juokas pro ašaras.

  • Merdėjat, o ne dirbat. Bet tai ir prognozavau

  • uzsidarykite savo turizmo centra,jei nieko negebate.kokius niekus rasinejate?apie tai kas bus ???dar vasara neprasidejo?

Rekomenduojami video