2024/06/16

 

SALDŽIŲ UOGŲ KAINĄ SUŽINOJUS – RŪGŠTI MINA

Braškių augintojas Andrius Dilinda už pirmų braškių kilogramą prašo dešimt eurų. Vieniems pirkėjams ši kaina priimtina, o kitiems – kelia pasipiktinimą. Nuotrauka iš asmeninio pašnekovo albumo

Prekybos vietose pasirodė pirmos lietuviškos braškės. Tik norinčių paragauti pirmų uogų pirkėjų ne per daugiausia – laukiama, kada jos atpigs.

Deja, bet gali taip ir nebūti. Mat vis dažniau girdimos prognozės, kad lietingi orai supūdys šiųmečių braškių derlių.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Perka dėl paragavimo

Antai braškių augintojas Andrius Dilinda už kilogramą šių uogų prašo dešimt eurų. Pasak jo, tikrai yra perkančių žmonių, bet ne ką mažiau bambančių, kad ši kaina per didelė.

„Jau keletą dienų prekiauju šalia kelio Kupiškis–Panevėžys ties Šaukliškiais, tai mus pastebėję pravažiuojantys žmonės dažnokai sustoja. Vienus tokia kaina tenkina, perka po dėžutę ar dvi dėl paragavimo, o kiti išgirdę kainą iškart pasipiktina, kad per brangu.

Tenka atsakyti, kad ne aš tokias kainas sugalvojau, kainas diktuoja rinka. Tokia pati kaina jau porą metų laikosi, kaip tik sakyčiau, kad braškės šiemet nepabrango“, – teigė jis.

Plačiau skaitykite gegužės 29 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • O geriau kai prie maximos pardavinėja. Ant viršaus gražios. Parsinesus į namus apačioje supuvusios. Kaip neveda imti pinigus

  • Jusu tos braskes rugscios, neskakios tokia kaina prasyt proto reik turet. Senybiniu veisliu braskes saldzios ir skanios.

Rekomenduojami video