2023/01/30

 

KEIČIAMI TELEVIZIJOS DAŽNIAI

Unsplash nuotrauka

Unsplash nuotrauka

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad 2021 m. gegužės 13 d. Biržuose, Rokiškyje ir Viešintose (Anykščių r.) bus keičiami skaitmeninės antžeminės televizijos dažniai, kuriais perduodamos „LNK“, „TV6“, „BTV“, „TV3“, „Info TV“, „2TV“, „TV1“, „TV8“, „Lietuvos rytas.tv“, „Current Time“, „Delfi TV“ televizijos programos.

Gyventojai, priimantys Biržuose, Rokiškyje ir Viešintose (Anykščių r.) įrengtų skaitmeninės antžeminės televizijos stočių signalus, nuo 2021 m. gegužės 13 d. ryto turės pakeisti priedėlio ar televizoriaus nustatymus taip, kad aukščiau nurodytos televizijos programos būtų priimamos 42  televizijos kanalu (642 MHz dažniu).

RRT atkreipia dėmesį, kad nesikeis dažniai, kuriais perduodamos „LRT TELEVIZIJA HD“, „LRT TELEVIZIJA“, „LRT PLIUS HD“, „LRT PLIUS“ televizijos programos, taip pat jokių pakeitimų nereikės atlikti išmaniosios, kabelinės ar palydovinės televizijos žiūrovams.

Biržų, Rokiškio, Anykščių, Kupiškio, Pasvalio ir jų apylinkių gyventojai, kurie televizijos programoms priimti naudoja kambarines ar lauko antenas, 2021 m. gegužės 13 d. turėtų imtis šių veiksmų:

 • Atlikti automatinę arba rankinę programų (kanalų) paiešką. Rekomenduojama prieš atliekant programų paiešką iš programų sąrašo ištrinti neberodomų televizijos programų įrašus.
 • Jei atlikus paiešką, programų vis tiek nerodo, atkurti priedėlio ar televizoriaus su integruotu imtuvu gamyklinius parametrus ir programų paiešką atlikti iš naujo. Rekomenduojama gamyklinius parametrus nustatyti vadovaujantis įrangos instrukcija.

Kur kreiptis:

Konsultacijas televizijos dažnių keitimo klausimais teikia Telecentras, tel.   (85) 200 15 15.

Apie pastebėtus trukdžius po televizijos dažnių keitimo galima kreiptis RRT nemokama linija, tel.   8 800 20030 arba RRT Šiaulių kontrolės skyriaus telefonu (8 45) 43 07 12.

Daugiau informacijos rasite https://www.rrt.lt/televizijos-dazniu-keitimas/

LR ryšių reguliavimo tarnyba (RRT)

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Jau kelintą kartą keičiami tų kanalų dažnumai, nesuprantama, kuriems velniams? Aišku, įrašysi iš naujo ir vėl rodys, bet tai kiek nervatriopkos nesuprantantiems ir senukams!

 • Žmonės,kur jūs buvot,kai pereidinėjom iš analoginės į skaitmeninę tv.(po to berods buvo jau ir vienas dažnių keitimas,kaip ir dabar)Darykit lygiai tą patį.Nebent tuo metu dar negyvenot,tai padės tėtukas ar mamytė.O jei rimtai, tai negi neturit kaimynų,kurie tikrai padėtų.Juk ne šakėm dirbt reiks.O meistų tikrai nekvieskit,nebūkit kvaili.Nebent eurai kišenę drasko…

 • Paskambinus nurodytais telefonais reikia laukti labai ilgai.Muzika groja,pranesa,kad visi operatoriai uzimti ir vel lauki.Lauki pusvalandi,dar ilgiau, bet pagalbos ir nesulauki.Televizorius nerodo.Kur kreiptis pagalbos,kas galetu sutvarkyti antena ir televizoriu,kad rodytu????????

  • Televizoriaus instrukcijoje yra lietuviškai parašyta. Arba priedėlio instrukcijoje. Spausk menu ieškok automatinio kanalų nustatymo. Kokio modelio tv?

  • Paskambinus tel. 8 5 2001515 atsiliepė darbuotoja, kuri nieko nesugebėjo paaiškinti. Nepaaiškino kaip pakeisti tv kanalą, kurio dažnis neatitinka nurodytąjį,nes TV nei automatiniu, nei rankiniu būdu kanalų neieško. Pasiūlė užsisakyti jų meistrą tuo pačiu tel., kuris iš Panevėžio ar Anykščių atvažiuos ir sutvarkys, aišku ne už ačiū, kainos nepasakė, bet manau kokį 50 € paims. Sugeba žmonės pasipelnyti ir iš tokių situacijų 🙂

   • Kokio modelio tv? Ar naudoji tv priedėlį? Parašyk, padėsim.

  • o tai nėra ten ko tiems balvonams ir skambinti, tereikia iš naujo programas įrašyti, nesugebantiems prašyti meistrų ar jaunimo, jie žino

Rekomenduojami video