2024/07/15

 

PASIŽADĖJO: „BŪSIU VISŲ JŪSŲ MERO PAVADUOTOJAS“

Augenijus Cesevičius nuo kovo 29 dienos oficialiai pradės eiti Kupiškio rajono mero pavaduotojo pareigas. Kolegos jam linkėjo sėkmės ir pirmadienį iš įpratimo nenuvažiuoti į senąją darbovietę UAB „Agla“. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Šiemet pirmą kartą rajono Tarybos nariai kovo 25 dieną trumpam buvo susirinkę posėdžiauti į Kupiškio kultūros centro vitražų salę.

Gyvai vyko tik pirma posėdžio dalis. Mat šis posėdis neeilinis. Slaptu balsavimu rinktas rajono mero pavaduotojas.

Taip numatyta Tarybos darbo reglamente ir Vietos savivaldos įstatyme.

Siekiant sumažinti galimybę užsikrėsti COVID-19 liga visi posėdžio dalyviai sėdėjo prie stalo ne tik su apsauginėmis veido kaukėmis, bet ir nuo savo kaimynų atskirti plastikinėmis pertvaromis.

Prieš posėdį ir jo metu prireikus kruopščiai dezinfekuoti paviršiai.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Į rajono mero pavaduotojo vietą socialdemokratai teikė Augenijaus Cesevičiaus kandidatūrą.

Pagal koalicinę sutartį su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija rajono Taryboje šis postas priklauso socialdemokratams. Jis liko laisvas dėl sveikatos atsistatydinus socialdemokratui Algirdui Notkui.

Prieš slaptą balsavimą patvirtinta balsų skaičiavimo komisija, pirmininkaujama Sauliaus Dugno, ir savo programą pristatė pretendentas į mero pavaduotojo pareigas.

Išskyrė tris sritis

„Esu žodžio ir veiksmo žmogus. Stengiuosi laikytis priimtų sprendimų ir susitarimų“, – taip save pirmiausia apibūdino A. Cesevičius, turintis didelę vadovo, verslininko ir politiko patirtį.

Plačiau skaitykite kovo 27 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Gerai peržiūrėkite ypač atlyginimų vidurkį iki mokesčių, pabaigoje tinklalapio
  https://rekvizitai.vz.lt/imone/agla/atlyginimas/

 • Pirmiausiai leiskime pradėti dirbti Mero pavaduotojui. Blogai, kai žmonės su išankstinėmis nuostatomis ir, dažnai su neigiamomis. Daugiau pasivaikščiokime, matykime bundančią gamtą. Dar šiandien Verbų sekmadienis.

 • Prasideda ,vėl taškosi putomis į visas puses.Nu nebus gi tas Paliulis ir taškas.Dar du metus reikės gandrams bjaurotis ir jiems po to tikrai nebus smagu.O vicemeras labai geraširdis žmogus.Labai džiaugiamės ir sėkmės jam

 • Pastatysiu kiekvienoje gatvėje bendrus toletus. Merijos trečiam aukšte irengsiu išrinktąjį toleta tik 4/5 asmenims su automatiniu valimu, o pirmam aukšte paliksiu tik muzika š ir chalopams ot pavaduotojas saunus

 • „BŪSIU VISŲ JŪSŲ MERO PAVADUOTOJAS“ ??? Ar ir tai įmanoma ? Na nebereikia kvailinti žmonių.

  • Nu jo, bus mūsų meras, kai reikės pavaduot merą, neužilgo gali būti tokia galimybė dėl aplinkybių.

 • Visą laiką su dirbtine šypsena. Netikras kažkaip atrodo. Nors politikoj tikrų labai mažai.

 • Jeigu bus toks vicemeras kaip buvo Adomynės preciadatelis tai bus visiškai kaka, nes buvo vienas iš silpniausių rajone tuo laiku. Jeigu klausi ir pataikaus D tai isilaikis visa likusią kadenciją reiškė turės raktus ir masina, bet nebus vairo ir stalo

Rekomenduojami video