2024/04/18

 

ETIKOS KOMISIJOS PIRMININKĖ KLUPTELĖJO KOMENTUODAMA

Rajono politikę Daivą Bubulienę dėl komentarų feisbuke svarstė kolegos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per vasario 25 dieną vykusį Kupiškio rajono tarybos posėdį paviešintas rajono Tarybos Etikos komisijos sprendimas dėl galimai neetiško Tarybos narės „valstietės“ Daivos Bubulienės poelgio. Šį sprendimą pristatė šios komisijos pirmininko pavaduotojas socialdemokratas Augenijus Cesevičius.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Šių metų sausio 20 dieną gautas piliečio A. A. pranešimas dėl galimai neetiško D. Bubulienės komentaro LRT feisbuko puslapyje. Perskaičiusi informaciją apie Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus skyrybas, ji parašė tokį komentarą: „Tokios Laisvės partijos taisyklės. Reikės vyrą pamilti.“

Etikos komisija svarstė, ar D. Bubulienė, būdama rajono Tarybos narė, pažeidė Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekso atsakingumo ir pavyzdingumo principus.

Plačiau skaitykite vasario 27 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Manau, kad etiška būtų mažiau kištis į kitų žmonių asmeninį gyvenimą. Tai ypač būdinga provincijos žmonėms. Daug kivirčų ir pykčių kyla dėl to, kad lendama į svetimus gyvenimus, bandoma komentuoti, reguliuoti, aiškinti kaip turi būti, ir kas kaip turi gyventi. Žiūrėkime kiekvienas savęs ir mažiau bus bereikalingų diskusijų.

 • Teko girdėti mūsų mero vieną viešą pasisakymą. Po tokio „kultūringo“ pasisakymo ne tik etikos komisijai, bet ir melynanosiam aludės lankytojui būtų ausys užlinkę. Gaila įrašo nėra. Būtų švilpęs iš posto garantuotai. Daivos Bubulienės komentaras palyginus su mero, tai tik švelnus pastebėjimas.

 • Nesuprantu vieno. Ko jie taip reklamuoja savo orentaciją. Gal nori ,kad juos specialiai kas visaip vadintų o paskui rėkt. Gelbėkit skriaudžia. Paaiškinkit kas galit.

 • Kažkaip nekeista, kad socdemas nepraleido progos įgelti politiniam oponentui, nors tai ir prieštarauja Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintoje teisėje turėti ir laisvai reikšti savo nuomonę. Bet Etikos komisijoje yra ir nepolitikų, keista kad jie tam pritarė. Kad nebūtų ką skųsti teismui priimtas lyg ir išteisinantis sprendimas nepradėti tyrimo, bet šalia to nuskalambinta visais varpais „fui kokia ta Bubulienė“. Kolegai Cesevičiui ir visai Etikos komisijai priminsiu Konstituciją:
  25 straipsnis
  Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
  Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
  22 straipsnis
  Asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas neliečiami.
  Kiek suprantu, tai apima ir komentarus, nebent Konstitucijos Dvasios nuspręs kitaip.
  Komentaras buvo su lengva ironija ir tikrai neįžeidus bei nekurstantis neapykantos ar smurto. Bėda ta, kad Homai kaip juos pavadino Kretingos Pranciškonų gimnazijos kapelionas atakuoja žiauriai ir netolerantiškai (beje, neatsitraukęs ir neatgailavęs kaip Toliatas klebonas atleistas), turime duoti jiems deramą atkirtį, sakyti kaip sakoma „Ugnies medžioklėje su varovais“ – aš vilką vadinu vilku, o jeigu kiaulę sutinku, sakau jai – labas, kiaulė tu, štai šitaip aš ir gyvenu“.
  Politikai slidūs ir prisitaikantys prie realeuropolitik, nes tai pareigios ir pinigai, bet ar tam vis dar pritaria absoliuti kantri gyventojų dauguma?

 • Apie Ceseviciu amžinai nori but rajono meru, bet per rinkimus net ne papuola į finalą, patys socdemais ji izretinguoja į blogesnė vieta, o dar prie ko jam tas Kupiskis jis juk gyvena Anykščių raj. Turi ten namus ten tegu ir veda tvarka su konservatoriu Obeliaviciumi nėra ko ponui A. C čia Kupiškyje sedet

 • O ar jos klausėte kokį vyrą turėjo mintyse? Gal kurį gražuolį iš tarybos. Ar net merą? Juk ne nugalabyti žadėjo, o pamilti.

 • Daiva,nesuabejok!Tikrai nieko blogo nepasakei. Tik vieniems galima šmeižti,rašyti,o kitiems net pajuokavimas virsta kriminalu.Tokią valdžią išsirinko Lietuvėlė

 • Kas čia p. Cesevičiui blogai,kad žmogus pasakė teisybę o prie ko mes čia einam jau seime kalbama,kad reikia priimti įstatymą juk šeima jau darosi ne be vertybę tai kas turi kelti klausimą ir rūpintis mūsų visų tolerancija, pagarbą šeimai jei ne tarybos nariai tai gal šis tarybos narys prieš šeimą juk yra daug visokių prisitaikialių. Šaunuolė Daivute,sakyk viską tiesiai šviesiai tai yra žmogaus vertybė nebijant sakyti tiesos nors daugumai tokie žmonės nepatinka nieko blogo tu nepasakei paprasčiausiai šis tarybos narys norėjo pasirodyti,kad dirba nors tiek nors kitokių sprendimų jau antrą kadenciją dirbant ir nelabai matosi.

 • Ir ka čia tokio pasakė, savo nuomonę, ar tai blogai. Visi tylėkim tada bus gerai, nors viena pasakė. Šaunuolė.

 • Normalus poreikis – paimti vyra. Puiku, koks cia pazeidimas. Viskas gerai. Reikalingus, naudingus zmones galima visais imanomais budais paimti, juk nei vienas nera metalinis.

 • O kur čia matot kažkokį pažeidimą juk yra laisvė, laisvės partija, laisva meilė, šiandien viena ar vienas rytoji kitas, ar kitą, poryt trečias, ar trečią. O pirmininkės žodžiuose aš nematau jokio blogo nebent vaivorikstes propoganda

Rekomenduojami video