2023/02/02

 

PROGNOZUOTI RINKĖJŲ AKTYVUMĄ KOL KAS SUNKU

Sėlos rytinės apygardos Nr.50 rinkimų komisijos narės (iš kairės): Rasa Aukštikalnienė ir Žaneta Gervickaitė. Autorės nuotrauka

Sėlos rytinės apygardos Nr.50 rinkimų komisijos narės (iš kairės): Rasa Aukštikalnienė ir Žaneta Gervickaitė.
Autorės nuotrauka

Po pirmo Seimo rinkimų turo paaiškėjo 70 Seimo narių, išrinktų daugiamandatėje rinkimų apygardoje ir trys vienmandatininkai. Nuo pirmadienio prasidėjo kova dėl kitų vietų Seime.

Prieš porą savaičių kupiškėnai gana aktyviai balsavo iš anksto. Ar aktyvūs jie bus ir dabar, pamatysime.

Jurga BANIONIENĖ

Kas laimėjo, kas dar kovos

Savo Seimo narį rinks 68 vienmandačių rinkimų apygardų rinkėjai. Tik Antakalnio, Šalčininkų–Vilniaus ir Medininkų rinkimų apygardų rinkėjams rinkimai jau pasibaigė, nes per pirmą turą jie išsirinko savo norimus Seimo narius.

Naujame Seime matysime konservatorę Ingridą Šimonytę ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatus Beatą Petkevič ir Česlavą Olševskį.

Sėlos rytinėje rinkimų apygardoje ietis surems socialdemokratas Vidmantas Kanopa ir pats išsikėlęs, bet konservatorių remiamas Raimundas Martinėlis, Sėlos vakarinėje – nepriklausomas kandidatas į Seimą Valdemaras Valkiūnas ir Matas Maldeikis, atstovaujantis Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams.

Plačiau skaitykite spalio 20 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Jau ir matau kaip Kanopa vienas ima ir neleidžia nei mažinti nei veržtis…. 🙂

  • Skaitau ir slykstu nuo melo. Koks ten Martinelis save issikeles, jam net pinigus rinkimams konservatoriai perveda. Jei nenorite, kad mazintu algas, pensijas, ismokas, vaiko pinigus balsuokite tik uz Kanopa. Nes jau Kubilius zadejo suverzti dirzus.

Rekomenduojami video