2023/06/03

 

PO DEBATŲ – REAKCIJA Į ĮVYKIUS BALTARUSIJOJE

Baltarusijoje sekmadienį vykusiuose protestuose suimta mažiausiai 100 žmonių. EPA-ELTA nuotrauka

Rugsėjo 10 dieną per rajono Tarybos posėdį aptartas klausimas dėl reakcijos į įvykius Baltarusijoje po prezidento rinkimų, kuriuos tos šalies opozicija laiko suklastotais ir siekia naujų demokratinių rinkimų, o dabartinė valdžia griebėsi represijų prieš taikius protestuotojus.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Per Kupiškio rajono tarybos posėdį meras Dainius Bardauskas šį klausimą pateikė aptarti rajono Tarybai.

„Esu kaltintas žiniasklaidoje, kad tūpčioju vietoje, nereaguoju į įvykius Baltarusijoje, kaip kai kurie mano kolegos, turintys ten bendradarbiavimo partnerių, daro. Nepasitaręs su Tarybos nariais neteikiau tuo klausimu jokių pareiškimų.

Parengtą kreipimosi tekstą į Pastovių rajono administraciją dabar visi turite. Laukiu jūsų pastabų“, – sakė meras.

Tarybos narys Valentinas Beinoris klausė, ar meras jau buvo susisiekęs su Pastovių rajono vadovais. D. Bardauskas atsakė, kad jiems neskambinęs. Būtų nekorektiška. Kiek žinoma, dabartinė to rajono administracija yra lojali Aliaksandro Lukašenkos režimui. Jokių asmeninių, kitokių kontaktų su to rajono atstovais neturįs. Bendrauta tik su administracija.

Plačiau skaitykite rugsėjo 12 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nėra jokio patikimo šaltinio apie rinkimų rezultatus, Iš kur opozicija traukia tuos skaičius, kuo ji remiasi? O mūsų valdžia, gavusi nurodymą „iš viršaus“ pasmerkti… Ir vėl sovietiniai metodai?

  • Batkiai būtų ko pasimokyti, iš mūsų Mero 🙂

Rekomenduojami video