2023/03/26

AVARIJA ĮRENGIAMOJE ŽIEDINĖJE SANKRYŽOJE

Rugpjūčio 30 d., apie 3.25 val., ties remontuojamu žiedu (Rokiškio–Utenos–Kupiškio sankryža) nuo kelio nuvažiavo ir apvirto krovininis automobilis „Daf“ su priekaba „Krono“, vairuojamas Baltarusijos piliečio, gim. 1975 m.

Vairuotojas paaiškino, kad važiavo apie 82 km/val. greičiu ir sekundę prarado kontrolę. Automobilis su priekaba suskersavo ir nulėkė nuo kelio.

Per eismo įvykį krovininis automobilis ir priekaba atsiskyrė, priekaba apvirto ant šono ir užtvėrė vieną kelio važiuojamąją dalį. Vilkikas apgadintas, savo eiga nevažiuojantis.

„Kupiškėnų minčių“ inf., Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotraukos

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kol šalti ar lyti pradės tada lies atfalta ant balos ar ant pašalo čia tokia kelininkų paslaptis kad remontu daugiau būtų. O be to nafik tokioj vietoj žiedas nevietiniai nežynos kad reik pristapdyti reikia kad ir ženklai būtų toliau pastatiti apie tai kad žiedas ira ir greičio apribojimas būtų toligus o ne iškart prieš žiedą ant stopu spaust visiem

  • stovi zenklai kad remontas bus ziedas bus zenklai kad ziedas,neprisigalvok nesamu problemu..

 • Įdomu kokia kaina? Manua,kad ne vienas milijonas….

  • koks skirtumas kiek geriau ziedas negu nieko…

 • Ir aplamai sis ziedo nesamoningas islenkimas, kazkaip sunkiai ji pravaziuot galima, nebekalbu apie fūras ir kitus sunkiasvirius automobiliis, ypac pakrautus ! Bus ne viena tokia avarija !

  • gerai bus su ziedu bulba paprasciausei uzmigo ir nuskrido nestabdes

 • Tenka dažnai pravažiuoti tą sankryžą, tai tikrai darbai organizuojami labai neprofesionaliai, tiesiog baisiai. Ne vietiniai vairuotojai sunkiai supranta, kaip pravažiuoti tą išniokotą sankryžą. Tai ne tik nesaugu, bet dar gadinami ir automobiliai. Tikrai nebuvo jokio poreikio įrengti ten žiedinę sankryžą. Jeigu vairuotojai žino kelių eismo taisykles ir jų laikosi, tai jokio sudėtingumo ir problemų nebuvo.

 • Darbai ten organizuojami baisiai, be jokios sistemos, be pravažiavimo schemų. Keista, kad taip darbus organizuoja AB „Panevėžio keliai“. Visa vasara, o rezultatas apgailėtinas. Avarija ten senai turėjo atsitikti. Gerai, kad nėra žmonių aukų.

 • Kaźi kiek dar laiko ten vyks remonto darbai-gi ne naują kelią tiesia,tik sankryžą tvarko,o jau pusę metù knisasi.

Rekomenduojami video