2024/03/04

 

SOCIALINĖS PASLAUGOS – AUKSINĖ KANTRYBĖ SKUNDŲ VIRTINĖJE

Prasidėjus vienkartinių išmokų bumui, girdima vis daugiau nusiskundimų.

Šį kartą skundžiamasi Kupiškio socialinių paslaugų centru – socialiai jautrių šeimų mamos piktinosi, kad vienkartines išmokas vaikams dėl COVID-19 Kupiškio socialinių paslaugų centras pavertė maisto talonais ir neva tai yra jų teisių pažeidimas.

Socialinių paslaugų centro atstovai tvirtino, kad prie tokių nusiskundimų jie jau pripratę.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Kada talonai, kada – piniginės lėšos

Redakciją pasiekė daugiavaikės mamos Jolantos skambutis. Moteris pasakojo labai laukusi vienkartinių išmokų vaikams dėl COVID-19. Daugiau nei pusę tūkstančio eurų ji buvo suplanavusi išleisti plastikiniams langams nusipirkti, mat senųjų langų būklė prasta.

„Jau net radau, kas parduotų langus prieinama kaina. Reikėtų važiuoti į Šiaulius“, – planavo Jolanta.
Vienkartinė išmoka gana didelė, todėl, anot jos, turbūt liktų pinigų ir vaikų dantų gydymui pas privatų odontologą.

Deja, moters planus, kaip ji teigė, sumaišė socialinės darbuotojos pranešimas, kad visos šios lauktos lėšos bus paverstos talonais, skirtais apsipirkti vietinėje kaimo maisto prekių parduotuvėje.

Plačiau skaitykite rugpjūčio 8 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Autorės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Jei vaikai būtų sotūs, tai tikrai gautų pinigus, o ne maisto talonus. Apsiparšiuoja, o vėliau neturi iš ko vaikus maitinti.

  • Gerbiamoji Jolanta, matau Jums be galo patinka rašyti straipsnius ir šmeižti darbuotojus. Gal pasigilinkit geriau į tai kiek kartų vaikai buvo paimti, kokį kiekį alkoholio per gyvenimą suvartojusi…nebejuokinkit su savo straipsniais, o pradekit pagaliau vesti tinkamą gyvenimo būdą

  • UŽSAKYTAS straipsnis apie vėjus…
    Tokie sprendimai ne šiaip sau priimami kompetetingų savo specialybę išmanančių darbuotojų. Nejaugi nėra apie daugiau ką kitą parašyti?

  • Plastikinius langus galima uzsisakyti telefonu ir Siauliuose,vaikams dantis taiso ir Kupiskyje poliklinikoje nemokamai.Nereikia laukti kol vaikai liks be dantu. Pati reikalautoja ar su dantimis? Manau, teisinga sprendima prieme socialiniu paslaugu centras.Vaiku pinigai skirti vaikams,ne tevu uzgaidoms tenkinti.Ar as klystu?

    • Vaikų pinigai – vaikams, o talonus gali išleisti tik vietinėje maisto prekių parduotuvėje. Taip išeina, kad vaikams tik maisto ir tereikia, daugiau jų akys nieko nemato ir norų nėra. Gal tegu socialinės paklausia ko vaikai nori ir nuperka, gal paspirtuko, gal dviračio ir pan.

Rekomenduojami video