2024/06/15

 

KUPIŠKIO KLINIKA „MEDICINOS NAMAI“ LAUKIA PACIENTŲ

Iškilminga pirmos privačios klinikos Kupiškyje atidarymo akimirka. „Medicinos namų“ nuotrauka

Rugpjūčio 3 d. Kupiškyje, Šimtmečio g. 2A-1 (šalia „Kupiškėnų turgaus“ ir restorano „Provinsalis“), duris atvėrė nauja gydymo įstaiga – klinika „Medicinos namai“. Jaukiai įrengtose patalpose darbuojasi trys kupiškėnams puikiai pažįstamos šeimos gydytojos – Dailė Mačionienė, Agnė Šerelienė ir Lina Uckuvienė. Klinikoje bus teikiamos paslaugos ir suaugusiems, ir vaikams, todėl jau iki įstaigos atidarymo kupiškėnai aktyviai domėjosi, kada bus galima prisirašyti prie naujos gydymo įstaigos.

Rūta ŽILYTĖ

Naujos gydymo įstaigos atidarymo šventėje šeštadienį dalyvavo ir sėkmės atsakingame darbe linkėjo Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, Kupiškio socialinių paslaugų centro direktorė Lina Buitvydaitė, patalpų, kuriose įsikūrė Kupiškio klinika „Medicinos namai“, savininkė Valerija Pažemienė ir kiti garbūs svečiai.

Kupiškio kliniką „Medicinos namai“ pašventino ir sveikinimo žodį tarė Kupiškio klebonas Mindaugas Kučinskas.

Labai svarbu, kad Kupiškio „Medicinos namai“ teikia NEMOKAMAI visas pirmo lygio medicinos paslaugas, kurias finansuoja Valstybinė ligonių kasa. Klinika teikia šeimos gydytojų konsultacijas suaugusiems ir vaikams, išrašo siuntimus pas specialistus, atlieka įvairius tyrimus. Klinikoje galima pasiskiepyti nuo erkinio encefalito ir kitomis vakcinomis už patrauklias kainas, čia išduodami pacientams reikalingi medicininiai pažymėjimai. Būtina pabrėžti, kad prisirašiusiems prie klinikos, draustiems pacientams šeimos medicinos paslaugos yra teikiamos NEMOKAMAI, o susimokėti reikės tik už tas paslaugas, už kurias yra mokama ir valstybinėse poliklinikose.

Plačiau skaitykite rugpjūčio 4 d. „Kupiškėnų mintyse“

Užs. Nr.1024

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Ar teisybė , kad gyd. Šerelienė atsisako gydyti pensininkus ?

  • Nieko nuostabaus. Privati klinika. Gydytojas pats renkasi ką nori gydyti, o ko ne. Pasirodo visame gražume. Tik įvaizdis. Darbai ir poelgiai parodo tikrąjį vaizdą.

  • Ar supratai kokio nelogiškumo klausymą uzdavei? Dar kartą paskaityk savo klausymą… Nebėra ką ir pridurti. Sėkmės naujai klinikai.

   .

  • ASILE,DAR DURNIAU NEGALĖJAI IŠGIRSTI AR JAU JAU AUSYS TIEK IŠILGĖJO KAD NEBEPRIGIRDI

 • Kupiskyje viskas kitaip nei kituose rajonuose,Savivaldybe uzsidare nuo lankytoju,poliklinika dirba tik nuotoliniu budu nuo kovo menesio,ligonine ir jau beveik uzdaryta ,suoliukus nueme,retas kuris liko.Manau,kad visiskas nesiskaitymas su gyventojais,ypac su pagyvenusiais.Tokia mano nuomone.

 • Atsiknisk vieną kartą nuo mero,arba važiuok į kitą rajoną tu paranojike.Atsidarė medicinos namai kreipkis gal dar tau ten padės

  • Kažkaip nelygis… Vaistai tikriausiai bus išrašinėjami tijžk Astra Zeneca kompanijos…

 • Kupiškio sav. dirba nuotoliniu būdu. Tai gal jie ir namo, į parduotuves ar kt. neina? Nors meras renginiuose matomas. Tai ko bijo? Kituose rajonuose tokių dalykų nesigirdi.

Rekomenduojami video