2023/02/03

 

RAJONE VIRUSO NĖRA

Norint apsaugoti save bei kitus, būtina laikytis visų prevencijos priemonių. Nuotrauka iš SAM archyvo

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Liepos 30 dieną Kupiškio rajone oficialiais duomenimis nebuvo užsikrėtusių COVID-19 infekcija. Tai šiandien patvirtino ir rajono meras Dainius Bardauskas.

Pasak jo, prieš savaitę pačios Savivaldybės administracijos iniciatyva sugriežtinta lankymosi Savivaldybėje tvarka. Privalu ateiti su apsaugine veido kauke, nusiplauti rankas dezinfekciniu skysčiu, lankytojams pamatuojama ir kūno temperatūra.

Tokių atsargumo priemonių imtasi dėl to, kad visoje Lietuvoje labai padaugėjo koronavirusine infekcija užsikrėtusių žmonių. Be to, nerimą kelia tai, kad Panevėžyje kasdien registruojama vis daugiau užsikrėtimo COVID-19 atvejų. Šiame mieste dirba ar mokosi daug kupiškėnų.

Nuo šeštadienio, rugpjūčio 1 d., apsaugines veido kaukes vėl bus privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vyriausybė.

SAM nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ateis virusas nuo Šimonių…

    • Jau atėjo…tik nuo kitos Kupiškio puses

  • Yra užsikrėtusių ar nėra, tik ponas Dievas težino. Manau, kad yra tik niekas gi netikrina kol atsitiktinai neišlenda.

  • Tuoj bus, musu visu nelaimei.

  • Jei sugriežtinta ir kaip raso matuojama temperatura ir su kauke reikia buti, tai leiskit paklausti kodel niekas nematavo temperaturos savivaldybėje atvykus į ją paskirtam vizitui ir kadangi kaukes rekomenduojamos nei vienas kartu atvykes į pokalbį zmogus nedevejo nei kaukiu patys darbuotojai taip pat ir nei vienam nebuvo tikrinta temperatūra. Tai leiskit paklaust kur tas sugrieztinimas

Rekomenduojami video