2023/02/08

 

Į AIKŠTĘ GRĮŽO VASAROS SKAITYKLA

Vilės Leščinskienės nuotrauka

Kaip ir pernai, Kupiškio aikštėje išdygęs modernus geokupolas vasarai įpusėjus vėl laukia skaitytojų su naujausia informacija, leidiniais ir užsiėmimais.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Anot Kupiškio viešosios bibliotekos direktoriaus Algirdo Venckaus, šią savaitę pradėtas statyti geokupolas lankytojų laukia nuo penktadienio, t. y. nuo liepos 10 dienos.

Vasaros skaitykloje lankytojai ras periodinės spaudos ir naujų knygų, kurias bus galima drąsiai skolintis ir grąžinti. Norintieji skaityti vietoje, galės tai daryti įsitaisę ant sėdmaišio. Mažųjų skaitytojų lauks žaislai. Taip pat bibliotekos geokupole bus galima rasti Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro informaciją apie lankytinas rajono vietas. Vasaros skaitykloje veiks belaidis internetas, bus galima naudotis bibliotekos planšetiniais kompiuteriais. Geokupole dirbs dvi pagrindinės Viešosios bibliotekos edukacijų specialistės – Rūta Vilkienė ir Ingrida Žurauskienė. Bibliotekininkės ir kiti joms talkinantys kolegos supažindins skaitytojus su bibliotekos naujienomis ir aktualiausia informacija.

A. Venckus pabrėžė, kad skirtingai nei pernai, atsižvelgiant į dabartinę situaciją, lankytojai dėl COVID-19 grėsmės turėtų laikytis visų higienos ir saugumo reikalavimų.

Geokupolas darbo dienomis dirbs nuo 9 val. ryto iki 18 val. vakaro, o šeštadieniais – nuo 10 iki 14 valandos.

Autorės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Vaizdelis ne koks

  • Šitas vaizdas džiugina. Bravo iniciatoriams.

Rekomenduojami video