2024/05/25

 

LIGONINĘ PALIKO DIREKTORIUS

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Birželio 1-oji buvo paskutinė Kupiškio ligoninės direktoriaus Antano Zadorožno darbo diena. Nuo šiandien, birželio 2 dienos, šiai ligoninei laikinai vadovauja gydytojas chirurgas Vykintas Tubelis. Jis prieš tai šias pareigas laikinai ėjo ir A. Zadorožno nedarbingumo dėl ligos metu.

Prieš A. Zadorožną buvusi ligoninės direktorė Roma Ramanauskienė, ligoninės direktoriui talkinusi tvarkant gydymo reikalus, šiuo metu nedirba dėl ligos.

„Reikės laikinai eiti ligoninės direktoriaus pareigas mažiausiai mėnesį. Kaip bus vėliau, nežinau. Niekas nežino. Ar grįš į darbą R. Ramanauskienė, negaliu pasakyti. Ji po operacijos.

Ar Savivaldybė skelbs ir kada naują ligoninės vadovo konkursą, irgi nežinau. Teks visiems susikaupti ir dirbti dabartinėmis sąlygomis“, – kalbėjo V. Tubelis.

Su A. Zadorožnu pirmadienį iki vėlyvos popietės susisiekti nepavyko. Ligoninės administracijos darbuotojai patvirtino, kad jis buvo atvažiavęs susitvarkyti išėjimo iš darbo dokumentų ir dar prieš pietus išvyko.

Rajono meras Dainius Bardauskas, pakalbintas telefonu, ligoninės vadovybės situacijos nekomentavo ir paprašė užduoti jam klausimus raštu.

Autorės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kupiškis galėjo atsitiesti vadovaujami reiklaus ir gero vadovo A.Zadarožno.Gaila iš tikrųjų,o taip džiaugėmės sulaukę naujų vėjų…Kas dabar? vėl grįšim prie suskilusios geldos….

 • Agnieška ar ne Agnieška ? Greit pamatysim, tik laiko klausimas, o kalbos jau kuris laikas sklinda.

  • Ką čia ir pasakysi. Jei iš tikrųjų vieta ruošiama Agnei tai trūksta žodžių. Nori karjeros – stok partijon

   • O kada buvo kitaip? Pažiūrėk į veikėjų gimimo metus, patirties sėmėsi žinom kur. Nebūtų didelė bėda, jei atsirastų bent vienas, kuris neturi „partinės sąžinės“, tai rinktume tokį. Betgi visi jie vienodi, tik apsimeta, kad partijos skirtingos, iš tikrųjų tai ten ta pati „vsio zakonno“ partija.

    • Bet kaip tada tam žmogui jaustis, kai žinai, kad vietą suruošė? Jei vyksta konkursas ir tu laimi, vadinasi esi geriausias, tavo kompetencija, žinios ir kt. buvo aukštesni nei konkurentų. O dabar tau paduoda ant lėkštutės, ir viskas ok? Klausimas, ar Agnieškai patiks būti statytine-direktore???

 • Na va kaip ir viskas aiškėja konservatoriai Agnieskai paruošta vieta reikalingi tik kosmetiniai pakeitimai ir kosmetinis konkursas

 • Įrašytas prie fontano valsas yra nuostabus, bet…
  Genialaus rusų kompozitoriaus valsas. Arba dar vadinamas rusų valsas. Tai daugiau apie dramatiškus išgyvenimus, o ne linksmas ir laimingas vestuves.

 • Telefonu atsakinėti į klausimus protingi ir patyrę paprastai nenori. Ar po tokio žodinio telefoninio pakalbėjimo parašytas tekstas tikrai atitiks ką žmogus sakė, kaip sakė ir ko visai nesakė? Kiekvienas žmogus yra laisvas rinktis kur dirbti, kada keisti darbą , taigi ir gyd. Zadorožnas taip pat. Meras jam kelių į Rokiškį neužtvers , o ir nereikia.

 • Nu kai tokie nusenę daktarai, tai sudėtinga bus bet kokiam direktoriui…kaime sesutės, kaip karalienės, o tai mieste…sesutės šiais laikais už daktarus gudresnės.

 • Pasimate valdymas, gryzo dievas ir sutvarke nepaklusnu

 • Graudu darosi. O kas bus toliau? Manau, kad tai vienas iš būdų visai sužlugdyti ligoninę. Subinlaižiai, mano nuomone, diktuoja gero elgesio normas mūsų rajone seniai. Tik nuo asmenybių priklauso kiek geba atsiriboti nuo tokių. O asmenybių čia lieka vis mažiau. ,, Aš jums parodysiu jūsų vietą“, manau būdingas valdymo stilius įsigalėjo mūsų krašte. Ar kada nors kas keisis?…

  • Būtent,aplink vien subinlaiziai. Patys žmonės ir išsirinko. Nesvarbu kas buvo seniau dabartis yra tokia,kad visiškai viskam aplaidumas. Ligoninėje,pasiklausius darosi baisus dalykai,iš anų straipsnių prieš darbuotojus naudojamas mobingas. Baisu. Ypač pikta,kad valdžią diktuoja kelios sovietinių laikų palikimo moterėlės. Nusileiskite ant žemės ir skaitykites su darbuotojais,ir tie greitai pabėgs. O ką jūs darysite kai slaugytojų nebeliks karalienės??????

 • Pritariu Merui, nėra čia ko komentuot kiekvieno direktoriaus išėjimą. O ir dėl ko? Dėl rajoninio laikraštėlio? Meras turi svarbesnių darbų nei pusgyvė ligoninė.

  • O ką čia gali komentuoti kada pats iškniso. Meluoti nenori todėl ir nekomentuoja. Gerai nors tiek.

  • Žinioj kad turi, baseinas reik kasti…

 • Gaila direktoriaus A.Zadarožno. Džiaugėsi darbuotojai, pasikeitė personalas, pritraukė naujų gydytojų. Nežinia kas toliau bus…tikriausia nieko gero.

Rekomenduojami video