2024/05/25

 

KULTŪROS SEZONO ATGIMIMO ŽENKLAI

Kupiškio kultūros centras jungiasi prie iniciatyvos „Ačiū, Lietuva“, per kurią bus dėkojama visiems, kurie padėjo įveikti koronaviruso bangą, ir kviečiama susitelkti naujiems išbandymams įveikti. Autorės nuotrauka

Nuo gegužės 18 dienos savo veiklą pradėjo kai kurie Kupiškio kultūros centro meno kolektyvai. Kol kas tai tik pirmi nedrąsūs žingsniai atnaujinti rajono kultūriniam gyvenimui, kuris karantino metu gyvastį palaikė tik per nuotolinį bendravimą.

Apie repeticijų pradžią, būsimus renginius ir nuotaiką kultūros padangėje pasikalbėjome su Kupiškio kultūros centro direktore Jolita Janušoniene.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Repetuoja maži kolektyvai

J. Janušonienė pasidžiaugė, kad pradėjo repetuoti nedideli kolektyvai.

Per repeticijas yra laikomasi visų karantino saugumo priemonių (atstumo, valomos, dezinfekuojamos, vėdinamos patalpos ir kt.).

Unės Babickaitės teatras rengia spektaklį apie Paulių Širvį pagal Kultūros tarybos laimėtą projektą. Kultūros centre ir kaimo padaliniuose repetuoja nedideli vokaliniai kolektyvai. Tai naujai susikūręs duetas „Lingo“ (Inga Baniulienė ir Lina Kuodienė), vokalinis ansamblis „Garsų rasa“, vad. I. Baniulienė.

Prasidėjo ir neformalus vaikų ugdymas. Jau rengiami užsiėmimai vaikų grupėms iki 15 asmenų. Tad savo veiklą Kupiškyje atnaujino teatro studija, vadovaujama Vilijos Morkūnaitės, repetuoja Joanos Jankauskienės šokėjai, Noriūnuose vyksta vaikų šokio ir teatro užsiėmimai, kuriems vadovauja Alina Kacinauskienė.

Plačiau skaitykite gegužės 23 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Triukšmas, šokiai, dainos, pasilinksminimų „kultūra“.
  Lietuvių būdui labiau priimtina RIMTIS.
  Kas atsitiko?

 • Toks vaizdas, kad kultūros veiklą, apima tik kultūros centras. O biblioteka nesusijusi su kultūra? O muziejus? O Adomynės dvaras ne? Įdomiai jūs čia tą kultūrą įžvelgiate.

  • Muziejaus kiemas, ar Adomynes per dvaras man per langa nesimato, konstatuoju fakta, kuri turetu tikrint zurnalistai arba savivaldos atstovai

  • Jei knygas skaito.dar nera kulturingas.

 • Tai stichijų nebus? Liks neišmėtytų nežinia kur pinigų biudžete. Labai gerai.

 • O kupiskio kulturos namu darbuotojai ka veikia? Kasdien pro langa matau pilna kulturos namu kiema masinu, gal jus papasakokit ka veikiat, ar uz dyka tik pinigus gaunat?

Rekomenduojami video