2024/05/18

 

AIKŠTĖJE ATGIJO FONTANAS

Pirmadienį, gegužės 18 dieną, kaip ir buvo žadėjusi Savivaldybė, pradėjo veikti Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštės fontanas.
Iki pietų dar derinta jo įranga ir muzikiniai kūriniai neskambėjo.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Tą dieną kalbinta laikinoji Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Bernatavičienė sakė, kad po pietų turėtų skambėti ir muzika. Grojaraštyje kol kas devyni pernai skambėję kūriniai. Gyventojai kviesti į jį siūlyti įtraukti dar du muzikinius kūrinius. Grupės „The Roop“ eurovizinė daina „On Fire“ vienareikšmiškai buvo populiariausias pirmas pasiūlymas ir bus įtraukta į grojaraštį.

Tik tai reikės suderinti su Autorinių teisių agentūra ir tam kūriniui atlikti programuoti fontano įrangą. Tam gali prireikti dviejų savaičių.

Dėl antros dainos dar svarstoma. Be dviejų naujų gyventojų pasiūlytų dainų, grojaraštyje turėtų atsirasti ir vienas klasikinis kūrinys – valsas.

„Prie fontano mėgsta fotografuotis jaunavedžiai. Gal jiems bus smagu čia ir valsą sušokti skambant muzikai šviesos ir šokančio vandens fone“, – taip sumanymą įtraukti valso melodiją į grojaraštį komentavo I. Bernatavičienė.

Pasak jos, šiemet dieną tam tikru laiku nemokamai bus galima pasiklausyti trijų dainų, o vakare – penkių. Pernai nemokamai muzikinis fontanas šoko 12.30 val., 15 val. ir 21.30 val. Taip turėtų būti ir šiais metais.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Puikus sumanymas dėl valso.

  • Dar nuplaukite druską nuo grindinio

  • ir prasidės vėl raudotojai „kupiškio liaudies“ ; kam čia reikia,nieko nedomina,čia mero reitingai ir tt. Taip ir laukiam,kiek čia jų pasireikš 🙂

    • subinlaižiai jau prasidėjo, taip ir laukiam kiek čia jų pasireikš :))

    • Reikia rašyt Šv.Meras,nes kitaip tuoj būsi sutrintas

  • Įtraukit į grojaraštį „Nebelinksmas mūsų kaimas“

    • Komentaras Topas.net nuotaika pasitaise

Rekomenduojami video