2024/03/04

 

SUŠLUBAVO ALGIRDO NOTKAUS SVEIKATA

staiga sušlubavo laikinojo Kupiškio rajono mero Algirdo Notkaus sveikata. Autorės nuotrauka

Ketvirtadienio vakare staiga sušlubavo laikinojo Kupiškio rajono mero Algirdo Notkaus sveikata, po darbo jis išvežtas į ligoninę. Rajonas faktiškai liko be vadovo. Mat rajono meras Dainius Bardauskas tebėra nušalintas nuo pareigų ir byla, kurioje jam pareikšti įtarimai kyšininkavus, dar tiriama.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Žinią apie sušlubavusią A. Notkaus sveikatą patvirtino laikinoji rajono Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Bernatavičienė. Ji teigė, kad Savivaldybės administracija, Ekstremalių situacijų centras, kuriam ji vadovauja, dirba. Kas vadovaus rajonui, turi spręsti politikai. Tikriausiai bus šaukiamas neeilinis Tarybos posėdis.

Situaciją pakomentuoti paprašytas rajono Tarybos narys Augenijus Cesevičius sakė, kad aiškinasi, kokia A. Notkaus sveikatos būklė, kokia anamnezė. Pirmadienį bus svarstoma, ar reikia šaukti neeilinį Tarybos posėdį dėl susidariusios situacijos. Tai padaryti karantino sąlygomis yra sudėtinga. Dabar aiškinamasi ir su teisininkais, ar šiuo atveju laikinuoju meru gali būti kažkuriam laikui išrinktas kas nors iš Tarybos narių, ar reikės įvesti tiesioginį valdymą.

„Susidariusią situaciją reikia aptarti su valdančiąja koalicija. Neformalios diskusijos jau vyksta. Tarybos nariai komunikuoja. Konkrečius sprendimus priimsime pirmadienį. Viliuosi, kad gal ir A. Notkaus sveikata pasitaisys per savaitgalį. Kol kas šiuo metu negaliu daugiau nieko konkrečiai pasakyti“, – kalbėjo pašnekovas.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Blin tas kupiškėlis kaip kaimiokas vieni pliotkai 🙂

 • Kitaip ir būt negalėjo kai žmoģus surištom rankom dirba. Reikia padėkot partneriams.Vistik politika yra š…as reikalas.

 • O kas tam notkui yra? Koronas?

  • Insultas pagriebe

 • Bet kuris normalus ūkininkas , kai dega darbai, ima i darbą tą, kas geriausiai valdo techniką, kas SUGEBA darbą atlikti. Tokios sveikatos krizes sąlygomis tik gabus ir patyres turi vadovauti ir rajone. Liūtų banda vadovaujama avino pražūva, bet avinų banda vadovaujama liūto turi šansų išlikti.

 • Nemekenkit..užteks tą Bardauską tampyti,tegul eina greičiau ir dirba.Li kiu,kad balandį grąžintų jį į postą ir prasidėtų darbai..ir velniop tas stichijas,specialiai neorganizuočiau!

  • Nori, kad tas nevykėlis iš Šimonių ir toliau imtų kyšius? Kaip konservatorius, taip ir…

 • Toks jau jūsų iš liaupsintas tas Bardauskas,kad jau net bloga
  taip jau norėjote,kad būtų antroje kadencijoje ir išsirinkot tik
  padirbo kelius mėnesius ir prisidirbo š….iki galvos pats sau ir visam rajonui
  gėda net minėti pavardę ir vėl jus čia liaupsinant kaip matom nesąžiningą
  žmogų,pilietį na jau gerbiamieji viršūnė jau gana galvokit ką siūlote ir nepykdykit
  sąžiningų piliečių, rinkėjų.Jis ir dabar visur kišasi ir vadovauja,kad ir nušalintas
  niekas be jo savivaldybėje nevyksta tai gi p.Algirdui Notkui yra labai sunku dirbti
  patekus į tokią ugnį žmogus jau ko ne devynius mėnesius vienas dirba tokioje įtampoje tai
  jam ir sveikatai atsiliepė gėdos reikia turėti.

 • Kodel ne prie Panavezio,apskrities centras.

 • Labai labai laukiame Dainiaus, rūpestingo ir puikaus žmogaus

  • Panele, gal nebuvai su šituo susidūrusi?

 • Tik nejuokaukit, Bardauskas kaip politikas jau nurašytas, niekam jis nereikalingas, tegu sėdi su Martinkum Šimonyse ir nebekiša nosies kur nereik, nes jau sočiai prikišo. A. Notkus pasveiks

 • Neprapuls tas rajonas ir be vadovo. Jau daug desimtmeciu cia duobe, nieko baisaus. Reikia jungtis prie Birzu, kitaip prazusime.

 • D Bardauskas turi kompetencija ir patirti,jeigu imanoma tokioje kritineje situacijoje reiktu jam vel stoti prie vairo, jeigu p. Notkus ilgiau gydytusi. Nemanau, kad yra is ko rinktis. Naujas ir be patirties bus katastrofa rajonui. A. Notkui linkiu sveikatos.

  • Bardauskas kažkada irgi buvo jaunas nepatyręs. Kai patyrė tapo gėda ir katastrofa rajonui

  • Tiktai Bardauskas

Rekomenduojami video