2023/06/03

 

STATYBOS KVARTALAI SVAJONĖSE IR REALYBĖJE

Už Kupiškio Povilo Matulionio mokyklos stadiono ir netoli Žemaitės gatvės yra suprojektuoti individualios statybos sklypai su dviem gatvėmis – Svajonių ir Povilo Zulono. Autorės nuotrauka

Už Kupiškio Povilo Matulionio mokyklos stadiono ir netoli Žemaitės gatvės yra suprojektuoti individualios statybos sklypai su dviem gatvėmis –
Svajonių ir Povilo Zulono.
Autorės nuotrauka

Kupiškio rajone naujausi daugiabučiai namai stovi Jaunimo gatvėje. Jų amžius jau irgi siekia tris dešimtmečius. Tiesa, Šimtmečio gatvėje sparčiai kyla naujas daugiabutis namas. Valdžia planuoja, kad čia bus socialinis būstas.

Vis dėlto statyba Kupiškio krašte niekada nebuvo visiškai sustojusi. Daugiausia kupiškėnai tvarko, rekonstruoja senas sodybas. Taip pat yra ir pasistačiusių, statančių ar norinčių statytis naujus individualius namus.

BanguolėALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Sklypai dar tušti

Namams statyti reikia sklypų. Kokios galimybės juos įsigyti yra Kupiškio mieste ar netoli jo? Ar žmonės jais domisi?

Savivaldybė gal jau prieš dešimt metų kvietė kupiškėnus siūlyti gatvių pavadinimus naujai suprojektuotam individualių namų kvartalui Kupiškyje. Šis kvartalas yra už Povilo Matulionio progimnazijos stadiono, kur buvo miestelėnų daržai.

Išrinkti ir du gatvių pavadinimai – Svajonių ir Povilo Zulono. Iki šiol toje vietoje neiškilo nė vienas namas.

Gali būti aktualus oro valytuvas.

Skaitykite sausio 18 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Neįsivaizduoju,kam man naujas sklypas,į kurį nei kelias, nei vanduo bei elektra nenuvesti? Kas penkta trobelė stovi mieste negyvenama,daug smarkiai apleistų,kur savininkai senučiukai neturi iš ko remontuoti.Tai geriausias variantas,tokią geriau nusiderėsiu ir sau griaunu,rekonstruoju,prie miesto tinklų pasijungiu.Tik didžiulis klausimas,ką beveiti,kur dirbti šitam pensininkų rojuj?

 • Gyventi gerai galima ne tik Kupiskyje, kaime ar net misko vidury- viskas priklauso nuo zmogaus. Tinginiams ir nevykeliams tai tikrai niekur nebuna gerai.

  • Dirbti ir gerai gyventi Kupišky ? Na ką jūs Madam, kaimynai iš pavydo gali nusižūdyti. Reikės po to visą gyvenimą ant sąžinės nešioti.

  • Jums pritariu tikra tiesa

  • Pritariu Jums, tinginiams niekur negerai

  • Galima pagrįsti moksliškai tą tingumą ir ašarojimą. Norvegų vidutinė alga 5 kartus didesnė ir norvegui gyventi 5 geriau negu lietuviui todėl, kad lietuvis 5 kartus tingesnis už norvegą. Tinginiai bambaliniai nieko nedirba, nieko neuždirba, tai aišku, kad ir raudos nei 1000 neuždirbdami. Reikia dirbt o ne verkt, pažiūrėkit į norvegus! Dirbkit 5 kartus daugiau ir nežliumbkit!

 • Neįsivaizduoju koks idijotas gali statytis Kupiškyje namą ?! Tai gal geriau jau Subačiuj, bent jau Panevėžys arčiau.

  • Kuo tau Kupiškis negerai? Kalėdinės lemputės vietoj vaikų skyriaus ligoninėj ir darbo vietos vietoj vietų, kur galima užsidirbt.

Rekomenduojami video