2024/06/21

 

TIKRŲ PADĖKŲ VAKARAS

Padėkos vakaro vaišių stalą paruošė kavinės „Narjanta“ darbuotojai. Tam Savivaldybė išleido 2600 Eur.

Gruodžio 27 dieną Kupiškio kultūros centre skambėjo muzika, ne kartą sakytas žodis – ačiū, buvo daug šypsenų ir jaudulio. Mat tą dieną į tradicinį padėkos vakarą rajono verslininkus, biudžetinių įstaigų, nevyriausybinių, visuomeninių organizacijų vadovus, dvasininkus, Seimo narius buvo sukvietęs laikinasis rajono meras Algirdas Notkus.

Pirmą kartą renginį vedė nauja renginių režisierė Domilė Sriubikienė.

Į padėkos vakarą susirinkusią publiką sveikino ir padėkas šiais metais pasiekusiems įsimintinų veiklos rezultatų rajono žmonėms teikė laikinasis meras Algirdas Notkus. Pirmą kartą šį renginį vedė Kupiškio kultūros centro renginių režisierė Domilė Sriubikienė, grojo saksofonininkas Igoris Švedko.
Autorės nuotrauka

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Nuotaikos nesugadino

Sakydamas sveikinimo kalbą A. Notkus pabrėžė, kad šie metai rajonui buvo išskirtiniai. Turime kuo pasidžiaugti, dėl ko susirūpinti.

„Dėkoju visiems šiemet savo darbais ir perspektyvia veikla prisidėjusiems prie gerų pokyčių, prie gyvenimo kokybės kėlimo rajone. Linkiu, kad ateinantys metai būtų geresni nei šie.“

„Kviečiu visus išsakyti problemas, konstruktyviai diskutuoti, kaip jas galima būtų išspręsti. Šalies mastu šiemet Kupiškio rajono gerovės indeksas iš 49 vietos pakilo į 45. Linkiu, kad 2020 metais pagal tą indeksą būtume bent 40 vietoje“, – kalbėjo laikinasis rajono vadovas.

Seimo narys Audrys Šimas skubėjo kuo greičiau pasveikinti kupiškėnus, nes nenorįs pavėluoti, kaip jis pats pabrėžė, į tikrą mero padėkos vakarą Biržuose. Kupiškėnams jis linkėjo santarvės, kad kitais metais rajone nebebūtų laikinumo. Matyt, turėjo omenyje tai, kad nebeliktų laikinai einančių pareigas darbuotojų, o atsirastų nuolatiniai vadovai.

Skaitykite gruodžio 31 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kas tie žmonės nuotraukoje?

  • Melzeja ir du santechnikai

 • Gerb. Adomoniene yra didelio ūkio vadove, o sukviesti buvo imoniu, organizaciju , bendroviu vadovai. Labai šauni, darbšti ir verta pagarbos ši moteris. Neišmanot, piktieji, tai patylėkit:)

 • O man A. Notkus visai pradėjo patikti (ko nesitikėjau). Ir tarybos posėdžius kultūringai veda ir su žmonėmis bendrauja neskirstydamas pagal partijas ar pažiūras. Tik nelabai supratau už ką Adamonienei padėka. Ką taip ji „deramai“ atstovauja?

  • Nelegaliai pas ją dirbantiems

 • Jau tegu prijungia prie Panevėžio rajono nereikia mums tokios savivaldybės,bei tokių jų nariu…

 • Turit naujai remontuota aikste, taip visi dziaugetes kad kokia grazi, nebus geda parodit sveciams, kaledinei eglei, fejerverkams kiek pinigu isleidot, reikia kazkaip pinigai susigrazint, nemokamo grozio nebuna tai mokemit daugiau uz vandeni, ora,dar palyginus nedaug pakele, cia tik pradzia, jei mokat tai ko nekelt kainu jus mekesit ir dziaugsites blizgancia aikste…

 • kam ta parodija 🙁 ?

 • Rodos Kupiskyje ir gyvenimas netikras…liudna.

 • Nuoširdžiai ačiū Kupiškio raj. Tarybai ir jų grupių vadams nušalinti merui D. Bardausku, konservatorių partija, laikinam merui A.Notkui socialdemokratų partija v. Paliuliui valstiečių ir visai valdininkų chebrytei kad suteiketnaujametine malonė pakėlė vandens kaina 26,1% skaitykit mokestį padidino 74,1% padorumo sąžiningumo jus turėt ar visai nukvakot tūkstančius verslininku nameliais turit, desimtim tūkstančių pačiu savęs viesinimui turit ir dar ubagus apiplesinejan trūksta žodžių sies bebrams

Rekomenduojami video