2023/06/03

 

MIRĖ JAUNA MOTERIS

Praėjusio penktadienio popietę Kupiškyje, gyvenamojo namo miegamajame rasta mirusi moteris (gim. 2001 m.). Pirminės apžiūros metu smurto žymių nenustatyta. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Pasak Kupiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininko Dariaus Totorio, moteris sirgo neurologine liga su pasikartojančiais priepuoliais, tačiau mirties priežastys dar nėra aiškios – tai parodys šią savaitę atliktas skrodimas.

Po šio įvykio į redakciją kreipėsi velionės artimųjų draugai, kurie pasipiktinę, neva policijos pareigūnai neprileido mamos prie mirusios dukros, o nelaimei buvo galima užbėgti už akių iškvietus ugniagesius-gelbėtojus, kurie būtų žaibiškai išlaužę duris ir iškvietę greitąją pagalbą.

Anot D. Totorio, policijos pareigūnai iškvietimą gavo kone paskutiniai. Pirmiausia jaunos moters draugas, įtaręs nelaimę, iškvietė savo draugus, kad jie išlaužtų duris, o šie, įsigavę į vidų ir radę merginą, iškvietė greitąją pagalbą. Tik tuomet medikai iškvietė policijos pareigūnus.

„Kai mes atvažiavome, jau buvo konstatuota mirtis. Motinai nebuvo galima artintis prie dukros, nes laukėme ekspertų iš Panevėžio“, – sakė D. Totoris.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ka jus čia nusišnekate nieko nežinote iškart mirusia smerkete o kad čia nesamoniu pripasakojo redakcijoje tai ir priraše gandu!!! Atvažiaves žmogus patikrinti išlauže duris gaves leidima nuo namo savininko nes jo prašimu atvažiavo pažiureti ar viskas gerai o kai atvažiavo greitoji pasake ji mirus jau kaip 6 valandos niekas nieko nežinot tai ir nelokit o ten kiti ka loja tegul loja kiek dar žinoma ta mamyte ijejus i namu pavoge rankinuka su pinigais bet niekas tykslei nežino kiek ten ju buvo tai gynkite ta mamyte gera

  • Motina paskutinė valkata,alkoholikė,neaugino mergaitės

  • Tikrai motina neaugino ir nesirūpino. Laidotuvėmis rūpinosi draugas ir mokykla. Užuojauta velionės draugui, draugėms ir su ja bendravusiems .

  • Kiek supratau, tai motina jos neaugino.

  • Užuojauta Motinai.

  • Motinai tai iš viso reikėtų tik patylėti….

  • Redakcija tai jau viską išsprendžia. Kodėl nesigilina tie draugai kodėl neurologine liga sergantis žmogus turi įprotį užsirakinti kambaryje kur miega.

Rekomenduojami video