2024/06/25

 

LAIKU NEDEKLARAVO PRIVAČIŲ INTERESŲ

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos pirmininkė Daiva Bubulienė perskaitė pavardes rajono Tarybos narių, kurie pavėluotai pateikė privačių interesų deklaracijas Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai ir taip pažeidė įstatymą. Autorės nuotrauka

Užmaršumas arba žioplumas nuo atsakomybės neatleidžia. Tuo įsitikino nemažas būrelis rajono Tarybos narių.

Šiemet naujosios rajono Tarybos kadencijos veiklos pradžioje į juos nukrypo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos akys.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Lapkričio 28 dieną per Kupiškio rajono tarybos posėdį paskelbta, kurie Tarybos nariai pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą. Tapę rajono Tarybos nariais jie per 30 kalendorinių dienų, kaip reikalauja įstatymas, turėjo Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateikti privačių interesų deklaraciją, bet to laiku nepadarė.

Skaitykite lapkričio 30 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Sulauksi iš Daivutes atsistatydinimu greičiau visi Noriūnų šunys ir katės išnyks, dar ir su kuolu jos neisvysi

  • Įstatymą pažeidė ir etikos komisijos pirmininkė Bubulienė. Ar liks savo poste? Kaip ir neturėtų. Negarbinga.

  • Nu beveik pusė tarybos narių yra beralviai arba beraščiai. Veržėsi, veržėsi į politiką, sėdi, pinigėliai į kišenę įkrenta… o pareigų jau ir nebežino. Gal pagalvokim ką renkam? Visos pavardės pateiktos pranešime iš posėdžio transliacijos.

  • Tai kas iš tiesų nedeklaravo tu interesų pavardė, pareigos juk jie gauna lėšų iš mokesčių mokėtojų ir turi būti paviešintos nedelsiant Daiva ar reike griesto Dainiaus pareikalavimo

Rekomenduojami video