2024/03/01

 

BUVUSIOS KURO BAZĖS SLEPIA EUROPINĮ LOBĮ

Spąstais žmonėms ar gyvūnams tapo prieš metus iškasta ir neužpilta didelė, gili duobė pačioje Noriūnų miestelio pradžioje, prie judriai važinėjamos gatvės, dažnai lankomo parko. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Spąstais žmonėms ar gyvūnams tapo prieš metus iškasta ir neužpilta didelė, gili duobė pačioje Noriūnų miestelio pradžioje, prie judriai važinėjamos gatvės, dažnai lankomo parko.
Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Ankstesnė rajono valdžia valė ežerus, nes vandenyje visi galai dingsta, dabartinė ėmėsi duobių – jose milžiniški pinigai taip pat ne ką prasčiau prasmenga.

230 tūkst. eurų – tiek pinigų reikėjo 17 arų sklypui sovietiniais metais užterštoje žemėje Noriūnuose iškasti ir dar 70 tūkst. trūksta jam užpilti švariu gruntu, kad ši teritorija būtų švari ir tinkama parduoti aukcione.

Už 78 tūkst. eurų iškastas ir 3 arų lopinėlis Rudilių pakraštyje, čia kilni misija virto Pandoros skrynia aplinkiniams gyventojams.

Skaitykite lapkričio 30 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Pinigų išmetimas į balą. Maudo rangovai mūsų savivaldybės vadovus kaip kokius žąsiukus, net nebejuokinga. O kur dabar savivaldybės teisininkai, ar jie tik sugeba pyškinti saviems darbuotojams papeikimus. Matyt jiems savivaldybės reikalai žemiau juosmens.

    • Tai nėra pinigų išmetimas į balą. Tie pinigai realiai pakliūna kažkam. Ir rangovai ne maudo, nu gal tik ranka ranką plauna? Rimtai gi, savivaldybės vadovai tikrai nėra kvaili, jie puikiai supranta, ką daro. Visos didesnės sumos nelieka nepastebėtos, jokie pinigai nekrenta į jokią balą, visi pinigai galų gale pasiekia kažkurias kišenes.

  • Kai atsitiks nelaime, uzpils ir be pinigu.

  • Kiekvienai valdžiai reikia praplauti pinigėlių ir papildyti savo asmeninį izda

Rekomenduojami video