2024/07/22

 

GERA ŽINIA PALĖVENĖLĖS BENDRUOMENEI

Šiandien toks buvusios Palėvenėlės mokyklos katilinės pastatas. Palėvenėlės bendruomenės nuotrauka

Per rajono Tarybos posėdį spalio 31 d. priimta daug Palėvenėlės bendruomenei palankių sprendimų dėl patalpų.

Ne kartą „Kupiškėnų mintys“ rašė apie šios bendruomenės ir Savivaldybės debatus šiuo klausimu.

Pastaruoju metu bendruomenė pagal panaudos sutartį naudojasi buvusios Palėvenėlės mokyklos katilinės pastatu.

Rajono Tarybos posėdyje spalio 31 dieną dalyvavo ir Palėvenėlės bendruomenės pirmininkė Vilma Ribakovienė (iš kairės) bei šios bendruomenės atstovai Euchrida ir Vytautas Sipavičiai.
Autorės nuotrauka

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Buvo atsižvelgta į Palėvenėlės bendruomenės prašymą dar penkeriems metams pratęsti katilinės Palėvenėlės kaime, Žvejų g. 2, panaudos sutartį su Savivaldybe. Šį prašymą bendruomenė grindė projektine veikla. Norint įgyvendinti europinius projektus bendruomenei būtina turėti savo patalpas.

Skaitykite lapkričio 5 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Skylė tas Kupiškis visiškai ir Lietuva skylė

 • Bendruomenė gavo apgriuvusią katilinę, bet ačiū ir už tai. Susitvarkys ir turės patalpas. Kitos bendruomenės seniai gavo ir už es paramą išsiremontavo patalpas, Palėvenėlė vis tam vienam kitaip balsavusiam kliuvo. Mokykla bus privatizuota. Ką darys nauji šeimininkai – viešbutį, senelių namus, kaimo turizmą, įsirengs kazino ar kiaušinienės kepimo cechą – tik tų naujų šeimininkų reikalas. Panašu kad tas kitaip balsavęs turėjo savo planų kam prastumti mokyklą, bet dabar turi rimtesnių rūpesčių.

 • Pagaliau visi konservatoriai savo protu pradejo mastyti. Tik vienas buvo prieš DB.

 • Galėtų mokyklą panaudoti nebrangiems apartamentams apsistoti poilsiautojams, žvejams. Ir salė pobūviams ant marių kranto smagu būtų. Ju taip prieš rinkimus visos valdžios ,,vysto turizmą“. Bet panorus apkeliauti marias dviračiu, net kiaušinienės nėra kur sustoti pavalgyti. O mokykloje visa virtuvė kaip reikiant.

  • Sipavičienė juk nelauks mokykloje kiekvieno dviratininko kiaušinienės prikepus:)

   • Jei dviratininkas iš anksto užsisakytų, netoliese gyvenant, kodėl gi neprakepti. Dr ir agurką iš savo daržo atneščiau.

    • Jokio loginio mąstymo pas tą siūlytoją mokykloj žvejus apnakvindyt.Taigi tik privatus verslas tą galėtų padaryti,reikia patalpas kažkam iškišti,o ne manipuliuoti pavadinimu „valdžia“. Valdžia gal pečiaus nekūrens ir žvejų su kiaušiniene nelauks?

 • tegul tik imasi bendruomenė,tegul kažką daro,negi dar yra tarybos narių, kuriems begaila?Sveikas protas visur nugali ! Jau tiek kaimuose užkaltais langais pastatų griuvenų turim , kad net džiugu,kai žmonės turi planų, veiklos. Nepavydėkim palėveniečiams projektų rašymo,darbų atlikimo ir visų kitų „malonumų“.Blogiausia,jei pasimes,nepavyks,pritrūks jėgų arba lėšų tam pastatui įkvėpti gyvybės.Gerai,kad nebando daržinės mokyklos gaivinti.Ten jau būtų krachas išankstinis.

 • Kaip supratau, kad tik vienas balsas buvo prieš. Kaip gi čia taip dabar nutiko? Ar jau taryboje daugumos nebėra?

Rekomenduojami video