2023/12/03

 

KUPIŠKIO KULTŪROS CENTRĄ PALIEKA REŽISIERĖ NERINGA DANIENĖ

Neringa Danienė atsisveikina su Kupiškiu.
Nuotrauka iš Kultūros centro archyvo

Paslapties skraiste apgaubtas Kupiškio kultūros centro skelbimas apie renginių organizatoriaus ir režisieriaus paieškas sukėlė nemažai spėlionių ir šurmulio tarp šios įstaigos darbuotojų ir kitų kupiškėnų.

Šį paslapties šydą praėjusį trečiadienį nutraukė Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pasibaigus tarptautiniam teatrų festivaliui „Theater Cluster“ J. Janušonienė informavo, kad jų kolektyvą nuo lapkričio 4 d. palieka renginių režisierė Neringa Danienė. Jai pradėjus dirbti Kupiškio kultūros centre tikrai suaktyvėjo kultūrinis miesto gyvenimas. Kupiškėnai gerai įvertino šios režisierės statytus kalėdinius spektaklius, režisuotus festivalius, „Milžino pėdos“ nominacijų teikimą ir kitus renginius.

„Apie tai po festivalio aptarimo visam kolektyvui pasakė pati Neringa. Ji grįžta dirbti į Rokiškį, iš kurio beveik ketverius metus važinėjo į darbą Kupiškyje. Su Rokiškiu tuo laikotarpiu ji irgi nebuvo visiškai nutraukusi darbinių ryšių, režisavo spektaklius. Taigi galima sakyti, kad dirbo per du miestus.

Dar yra Kupiškyje visokių projektų, kuriuos įgyvendinant Neringa gal ir dalyvaus. Be to, galimos įvairios kultūrinio darbo formos. Gali bendradarbiauti tarpusavyje kelių miestų kultūros centrai, gali įvairius renginius režisuoti kviestiniai režisieriai. Tikiuosi, kad su Neringa atsisveikiname ne visiškai. Žinoma, geriausiai ji pati galėtų pakomentuoti, kodėl nutarė keisti darbovietę“, – kalbėjo direktorė.

Skaitykite spalio 29 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Dar vadovu liks?

 • Pagaliau!!! Dar Janušonienę iš paskos tegul pasiima.

 • Kas paskaičiavo, kiek Kupiškiui kainavo Danienės renginiai? Buvo palankios sąlygos Kupiškyje, bet baigėsi. Rokiškyje vėl laukia draugai. Sėkmės Rokiškyje! Džiugu, kad grįžtate į buvusią darbovietę.

 • bega ………iš skęstančio laivo…

 • Seniai žinojom. Bet netikiu nė vienu saldžiu Janušonienės ir Danienės žodžiu. Prie a.a. Lukoševičiaus tikrai buvo profesionali kultūra.

  • Visiškai pritariu

  • Taip anksčiau tai buvo „profesionali kultūra“. Taip, tai yra tarp kabučių 😀
   Pralinksmino

   • 🙂 na čia kas jaučia nostalgiją sovietinei kultūrai – geras komentaras

Rekomenduojami video