2023/11/29

 

GLOBOTINIŲ GYVENIMAS – ARTIMŲJŲ IR ĮSTAIGOS AKIMIS

Paketurių Šv. Kazimiero vaikų globos namuose globotinių ugdymas organizuojamas šeimynų principu. Stengiamasi, kad vaikai kuo sėkmingiau integruotųsi į visuomenę. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paketurių Šv. Kazimiero vaikų globos namuose globotinių ugdymas organizuojamas šeimynų principu. Stengiamasi, kad vaikai kuo sėkmingiau integruotųsi į visuomenę.
Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ar vaikui augti vaikų globos ar bendruomeniniuose namuose tikrai gera? Ar reikia, kad jie su savo artimaisiais, savo šaknimis, kokios jos būtų, turėtų nors menkiausią ryšį? Ar šie vaikai nuolat jaučia atskirtį ir lyg kryželį neša ant savo liaunų pečių alkoholikų vaikų etiketę? Ar kiekvienas žmogus, jei turi pedagoginį išsilavinimą, turi ir pašaukimą dirbti su tėvų globos netekusiais vaikais?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Susirūpino giminaitė

Tokios mintys ir dar daug kitokių pamąstymų kilo, kai savo problemą atvirai išdėstė viena moteris (redakcijai jos vardas ir pavardė žinomi – aut. past.). Pasak jos, Paketurių Šv. Kazimiero vaikų globos namų direktorius Vytautas Koženiauskas neleidžia jos giminaičiams pas ją svečiuotis. Kartą per Velykas jie neatsiklausę auklėtojų pas ją atvažiavę, tuomet iškart paskambinę auklėtojams ir pranešę, kur yra.

Skaitykite spalio 15 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Visom prasmėm neprestižinė įstaiga. Ten nieko gero nėra ir nieko gero nebus-ferma.

Rekomenduojami video